Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Berrak Göl Görmek

Rüyada berrak göl görmek ne demektir?

Merhabalar, 25 yaşında evli bir bayanım, şuan çalışmıyorum. Rüyamda üzerimde beyaz bir gelinlik ile bir kahverengi at üzerindeydim, her yer bembeyaz kar ile kaplıydı, etrafta yeşil uzun otlar vardı. Ara ara masmavi berrak göller vardı ve o at beni o karda o kadar hızlı götürüyordu ki sanki birinden korkup kaçmaya çalışıyordum. Hem çok güzeldi, hem korktum, acaba yorumlayabilir misiniz? şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Rüyada berrak göl görmek tabiri

Oya selam, bu olağanüstü değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada beyaz gelinlik giymek saflık, mükemmellik, barış, masumiyet, haysiyet, temizlik, farkında olma ve yeni başlangıçları temsil eder. Bu rüya aynı zamanda yaşam üzerine yeni bir bakış açısına sahip olmaya başladığınızı gösterir. Rüyada kahverengi ata bindiğini görmek rüya sahibinin uyum ve mükemmelliği bir araya getirmeyi başardığını gösterir. Her tarafın karla kaplı olması iyiye delalet olup hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber vermekte, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işaret etmektedir. Rüyadaki yeşil otlar da bol mahsul, kazançta artış, berekete işarettir.

Rüyada en dikkat çeken unsur atla gezerken gördüğün masmavi berrak göller olup, gördüğün göllerin berrak olması daha da mutlu olacağınız ve bu huzur ve mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınız günlerin yaklaştığına alamet etmektedir. Rüyada sanki birinden kaçtığını hissetmen, düşünmen ise büyük ihtimalle çocukluk yıllarından kalan bir gizli korkunun ara sıra açığa çıkarak seni etkilediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir