Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Beş Köşeli Yıldız Görmek

Rüyada beş köşeli yıldız görmek nedir?

Merhaba dün gece bir rüya gördüm ve yorumunu çok merak ediyorum. Rüyamda otel gibi bir yerdeyiz ve benim peşimde olan biri var, yan odada kalıyor, yanımda arkadaşlarım var ve ondan kurtulmam için bana yardımcı olmak istiyorlar. Dışarıya bakmaya gidiyorum ve giderken okul arkadaşımı duş yaparken görüyorum. çıkıyorum dışarıya, arkama bakıyorum kötü adam (danel’miş ismi, zenci biri) orada mı diye ama yok.

Havaya bakıyorum çok güzel parlayan bir beş köşeli yıldız var ve tüm yıldızlar bir araya toplanmış. Ardından çok gürültülü korkunç iki uçak karşı karşıya geliyor ve bir tanesi bana vuracakken sıyırıp geçiyor ve içeri gidiyorum, Danel odama geliyor ama bana ne kötülük yapıyor ne de kızgın bir şekilde bakıyor. Bana hiç bir şey yapmıyor ama uyandığımda çok korktum lütfen yorumlayın.

Rüyada beş köşeli yıldız görmek yorumu

Rüyada beş köşeli yıldız görmekRüyada beş köşeli yıldız görmek toprak, hava, ateş, su ve sizin senin ruhunuzun bağlantısını temsil eder. Bu unsurların sizin yaşamınızı etkilerini ve özellikle koruma anlamına gelir. Rüyada ters beş köşeli yıldız görmek çatışma, olumsuzluk ve saldırganlık anlamına gelir. Genellikle satanizm ile ilişkilidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yıldız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beş Köşeli Yıldız Görmek” için bir yanıt

Rüyamda masmavi gökyüzü gördüm gökyüzünde 7 tane rakam gördüm rakamların yanında pentadram gördüm onda sonra a harfiyle m harfi yazıyordu rakamları görünce mutlu oldum sevindim annemden kalem istedim yazmak icin amma kalemlerin ikisi yazmadı 3 kalem yazdı ve 6 rakam yazabildim. 40, Kadın, evli, ev hanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir