Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Beşgen Görmek

Rüyada beşgen görmek neye delalet eder?

Rüyada beşgen görmekRüyamda beşgen bir plaket veya levha gibi şeyin ortasında “Mehmet” ismini gördüm, kim olduğunu bilmediğim uzun beyaz saçlı, sakalları ve bıyığı ağarmış yaşlı bir dede bana “kızım bu evleneceğin adamın adı, onun ismi buraya yazıldı ve bir daha silinmeyecek” dedi. Rüyada evleneceği adamın adını görmek neye yorulur? sizce rüyamda gördüğüm bu isimdeki biriyle evlenmeliyim? bunun anlamı nedir?

22, kadın, bekar, üniversiteden bu yıl mezun oldum, iş arıyorum. İpuçları: beş kenar, beş kenarlı, beş köşe, beş köşeli.

Rüyada beşgen görmek yorumu

Hatice selam, senin gibi üniversite mezunu bir kardeşimin böyle anlamsızca düşünceye sahip olmasına inanamıyorum. Ne demek “rüyada gördüğüm isimdeki biriyle evlenmeliyim?” lütfen böyle saçmalıklara son verin. Rüyanda dinozorla evlendiğini görseydin o zaman dinozorla mı evlenecektin? ya da evlenecek dinozoru nereden bulacaksın? Unutmayın ki rüyalar çok basit ve sıradan yaşamın bir bileşenidir, tıpkı yemek yemek, nefes almak gibi. Onlara gizem katan, her rüyadan bir ilahi anlam çıkarmaya çalışan biz insanlarız ve çoğu zamanda da geçmiş zamanlardaki kötü niyetli ulu tabircilerin! cahil halkı kandırmak, sömürmek, yönlendirmek için kullandıkları bir arguman olmuştur. Özellikle İslamiyet dininde her rüya dine göre açıklamaya çalışılarak halkın beyni yıkanmış, bol bol huri dağıtılarak, cennetten arsa verilerek, alın teri dökmeden havadan kazanılacak para işaret edilerek zaten tembel olan toplumların iyice beyni yıkanmıştır. Ne yazık ki senin gibi aydın bir genç kız dahi yüzyılların bu etkisinden kurtulamamış görünmektedir. Söyleyeceğim son şey; karar senindir, bekle nasıl olsa günün birinde karşına bir Mehmet çıkar, çünkü ülkemizde Mehmet bol, bir tanesiyle evlenirsin, pembe panjurlu bir eviniz olur, akşamları onun ayaklarını yıkar, nur topu gibi evlatlarına bakar, onları büyütürsün, üniversite diploman ile çocuklarına uçak yapar beraber uçurursunuz.

Rüyada beşgen görmek rüyayı gören kişinin iş yaşamı hakkında gelişmeleri işaret eder. Rüya sahibinin işinde ilerleyeceğine, başarıya ulaşacağına delalet eder. Rüyada beşgen çizmek ya da beşgen çizdiğini görmek işinizle ilgili vereceğiniz bir kararda iyi sonuç alacağınızı işaret eder.

“Rüyada Beşgen Görmek” için 2 yanıt

Kaçırıldığını ve zorla evlendirilmek istendiğini görmek
İşe başlamıştım, sekreter gibi ama patronumun arkadaşlara benim hakkımda bir şey söylediğini duydum, beni kaçırıp zorla evlenecegini gibi. Patronum zaten evliydi, aşağıya inip hemen kaçmak icin eşi bana kapıyı açıp kacmami sagladı, eşine bağırıp çağırdı, onu hiç dinlemedi, ormana koşuyordum maalesef pesinden gelip beni yakaladı, zorla cebime paralar sıkıştırdı, 40 yaşlarinda bir adam, patronum alışverişe gonderdi, annemle yemekteydik uyandım.

Kıymet merhaba, Rüyada kaçırıldığını görmek birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Evlendirilmek konusunda detaylı açıklama rüyada evlilik görmek sayfasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir