Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Beşibirlik Görmek

Rüyada beşibirlik görmek ne demektir?

Rüyamda babam benden 20tl para istedi, bende ne yapacağını sordum, “harçlık yapacağım” dedi, verdiğimde bana 5 tane beşibiryerde gösterdi ve “bunları sizin için saklıyoruz” dedi  “biz rahmetli olduktan sonra bunları sana bırakacağım” dedi.

Rüyamı yorumladığınız için şimdiden teşekkür ederim,  rüyada beşibirlik görmek neye işarettir? iyi günler.

Rüyada beşibirlik görmek neye yorulur?

Rüyada beşibirlik, beşibiryerde görmek genellikle mal, mülk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada birine beşibirlik vermek, beşibirlik takmak, beşibirlik hediye etmek, beşibirlik verdiğini, beşibirlik taktığını, beşibirlik hediye ettiğini görmek genellikle evlilik ile mesajlar verir. Bekarsa evlenmeye, evliyse çocuk sahibi olmaya, evlilik çağında çocukları varsa onların evliliğine, evli çocukları varsa onların çocuk sahibi olacağına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Beşibirlik ne demektir?

Cumhuriyet Altını veya çeşitleri olması itibariyle Cumhuriyet Altınları, Türkiye Büyük Millet Meclisi Kararı ile standartları belirlenmiş, para yerine geçebilen, Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden ve sadece Darphane tarafından üretilebilen altınlardır. Cumhuriyet Altınları, tümü 22 ayar olmak üzere, sikke ve ziynet olarak iki grupta, beşlik, ikibuçukluk, birlik, yarımlık ve çeyreklik olmak üzere beşer çeşitten toplam 10 farklı çap ve ağırlıkta üretilmektedir. Beşibirlik altın 36,080 gramdır. Kaynak: tr.wikipedia.org

 

“Rüyada Beşibirlik Görmek” için bir yanıt

, admin, ben rüyamda 2 ayrı beşi biyerde gördüm ve bu beşi biyerdelerin bana ait olduklarını gördüm. ama kimin verdiğini hatırlamıyorum. eğer rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir