Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Beşiktaş’ı Görmek

Rüyada Beşiktaş’ı Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Beşiktaşı görmekRüyada Beşiktaş spor kulübünü görmek, Beşiktaş’ı izlemek, Beşiktaş’ı seyretmek rüyayı gören kişinin duygusal açıdan bir halsizlik içinde olduğunu ve canlanmak için bir şeyler yapması gerektiğini temsil eder.

Rüyada Beşiktaş kulübünde oynadığını, Beşiktaş’ta spor yaptığını görmek ise kişi hakkında biraz burukluk ya da kızgınlık ifade ederken sizin zihinsel olarak biraz dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu simgeleyebilir.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ya da kısaca Beşiktaş, 1903 yılı Mart ayında İstanbul’da kurulan spor kulübü. Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulan kulüp, 13 Ocak 1910 tarihinde Türkiye’de kuruluşu tescil edilen ilk Türk spor kulübü oldu. Daha çok futbol şubesiyle tanınan kulüp, Türkiye’de futbolun profesyonelleşmesinden sonra şampiyon olma başarısı gösteren 5 kulüpten birisidir. Kulübün genel başkanı Fikret Orman’dır.

Beşiktaş, güncel olarak futbol (erkeklerde), basketbol (erkek ve bayanlarda), hentbol ve voleybol (erkekler) dallarında birinci lig düzeyinde temsil edilmektedir. Bu dalların yanında atletizm, bedensel engelliler, boks, briç, güreş, jimnastik, kürek, masa tenisi, satranç ve elektronik spor dallarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Beşiktaş Futbol Takımı, şampiyon olan 5 takımdan birisidir. Ayrıca, futbol takımı armasında yıldız olanb 4 Türk takımından biridir. İnternet üzerinden yapılan bir araştırmada, Beşiktaş Türkiye çapında %19 civarında taraftar oranı ile en çok taraftara sahip 3. kulüp olmuştur. 2013 Eylül ayında, bağımsız bir araştırma şirketi tarafından 27 büyük şehirde 1001 kişi ile yapılan ankette, Beşiktaş’ı tutanların oranı %21.3 olarak açıklanmıştır. Kaynak: Vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir