Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Beşiz Bebekler Görmek

Rüyada beşiz bebekler görmek nedir?

Ben 19 yaşındayım, bekarım, ev kızıyım. Dün gece rüyamda birinin beşiz bebekleri olduğunu duyuyorum ve bebeklerin üç tanesinin yerde yattığını görüyorum. Ben de onları seviyorum. Bebeklerden iki tanesi pek gülmüyor ama ortadaki bebek gülüyor, hareket ediyor çok da güzel bir bebek. Elbiseleri çok tatlı, güzel elbiseli bebekler. Bu arada yeni doğmuş bebekler en fazla bir aylık.  Önce ağlayan bebeği susturmaya çalışıyorum, o susunca gülen bebeği kucağıma alıp sevmeye başlıyorum. Rüya unsurları beşizler, bebekler, bebekleri olduğunu, gülen bebek, güzel bebek, yeni doğmuş, bebeği kucağa almak.

Rüyada beşiz bebekler görmek yorumu

Rüyada bebek görürseniz bu sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir. Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. Bebekler içinizdeki, incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi ve bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir.

Rüyada beşiz görmek beş duyuyu işaret eder görme, koku, tat, işitme ve dokunmayı temsil eder. Aynı zamanda önemli ve temel insan özelliklerini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beşiz Bebekler Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kahkaha atan bebek görmek
Rüyamda çiğdembaş yapmış oturuyorum, karşımda da bir bebek var ama çok aşırı tatlı, beyaz tenli bir bebek, oda tam karşımda oturuyor, ben ona sadece gülümsüyorum, o benim karşımda sürekli kahkaha atıp duruyor, acaba rüyamın tabiri nedir?

Figen merhaba, çiğdembaş yapmak nedir? bilmiyorum, internette aradım bir sonuç bulamadım. Bu nedenle rüyanı kahkaha atan güzel bebek görmek olarak anlıyorum. Bu konuda bilgiyi rüyada bebek görmek sayfasında bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir