Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Beşiz Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada beşiz bebek sahibi olmak nedir?

Konu: beşiz çocuğu olduğunu görmek.
Mesajınız: erkek arkadaşım rüyasında evlendiğimizi ve beşiz çocuğumuz olduğunu görmüş ne anlama geliyor. şimdiden teşekkür ederim.,

Rüyada beşiz çocuğu olduğunu görmek yorumu

Erkek arkadaşınızın rüyası önemli ve temel insan özelliklerini ifade etmektedir. Rüyada beşiz bebek görmek beş duyuyu işaret eder görme, koku, tat, işitme ve dokunmayı temsil eder. Aynı zamanda önemli ve temel insan özelliklerini ifade eder. Beşiz bebek doğurduğunu görmek kişinin sahip olduğu özelliklerin değerini bilmesi ve onları yararlı kullanması gerektiğine delalet eder.

“Rüyada Beşiz Çocuğu Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Evlenmeden erkek çocuğu olduğunu görmek
21 yaşındayım, İngilizce öğretmenliği okuyorum, son sınıfım. 3 yıllık ciddi bir ilişkim var. Rüyamda sevgilimle evlenmeden bir erkek çocuğumuz oluyor, herkes bana sırtını dönüyor. Doğumu evde kendim yapıyorum. Sadece anneannemle ben bakıyoruz. Çok güzel bir çocuk ama tutmayı bile beceremiyorum ve sütüm gelmiyor, param yok başkalarının eskilerini giydiriyorum. Babası görmeye gelmiyor hiç, sadece arada arayıp soruyor. Sevgilimin sevmediğim abisi var bir tek o geldi görmeye. Ve bu rüyayı sürekli görüyorum, lütfen yorumlayın, teşekkür ediyorum şimdiden.

Tuğba merhaba, görmüş olduğun rüyanın iki ana unsuru var; evlenmeden erkek çocuk sahibi olmak ve çocuğun babasının sırtını dönmesi. Evlenmeden erkek çocuk sahibini olduğunu görmen aslında senin iyi ahlaklı ve düzgün karakterinle, tertemiz duygularla yeni bir projeye imza atmayı düşündüğünü ancak bu düşüncenin senin için bazı riskler taşıdığını anlatmaktadır. Çocuğu tutmayı bilememek, paranın olmaması, sütünün gelmemesi gibi olumsuzluklar işte bu risklere işaret etmekte, zor durumlara düşmemek için iyi düşünüp, isabetli kararlar vermek gerektiğini belirtmektedir.
Çocuğun babasının arayıp sormaması da bu konuyu teyit etmekte, günlerin ne getireceğini bilmediğimiz için her zaman adımları dikkatli atmak gerektiğini hatırlatmaktadır.

Mrb yengem rüyasında benim 1 aylik hamile olduğumu gizlice anneme söylediğimi duyduğunu görmüş. Ben bir yıllık evliyim çocuğum yok daha. Bu ne anlama geliyor acaba. Şimdiden tskler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir