Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Beşiz Görmek

Rüyada beşiz görmek neye delalet eder?

Bekar bir bayanım. Rüyamda karnımın çok şiştiğini ya da sancı çektiğimi görmeden birden beşiz bebek doğum yaptım. Doğum yaparken yanımda bir bayan vardı bana melek olduğunu söyledi ve doğumu ormanlık yeşil bir yerde bir mezarın başında yaptım. Beşizlerden birini sağ göğsüm ile emzirdim, çok şaşırmıştım, daha sonraları bebekleri alıp eve gittiğimi gördüm. Pek emin değilim ama nedense diğer ikisinin öldüğünü düşündüm.

Bebekler minnacıktı, aileme evlenmeden nasıl doğum yaptığımı açıklayacağımın tereddütü oluştu. Emzirdiğim bebek kızdı, diğerlerinin cinsiyetini hatırlamıyorum.

Rüyada beşiz görmek yorumu

Nalan selam, gönderdiğin rüyada birden fazla önemli unsur var ve hemen hemen hepside önemli mesajlar vermekte. Birinci olarak bekar birisinin hamile olduğunu ve bebek doğurduğunu görmesi rüyayı gören kişini gerçek yaşamında özgür yaşadığını ve bundan memnun olduğunu işaret eder. Bu bazen sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğunu da yorumlanır. İkincisi doğum sırasında yanında bir melek olmasıdır ki bu  iyilik, saflık, koruma, kutsallık, rahatlık ve teselli bulmak manalarına gelir. Üçüncü ve yazıya başlığını veren unsur ise beşiz bebeklerdir.

Rüyada beşiz görmek beş duyuyu işaret eder görme, koku, tat, işitme ve dokunmayı temsil eder. Aynı zamanda önemli ve temel insan özelliklerini ifade eder. Alternatif olarak, kadın ve erkek arasındaki bağlantıyı gösterir. Beşiz bebek doğurduğunu görmek ise aslında senin sahip olduğun beş duyunun değerini bilip, onları en uygun ve yararlı şekilde değerlendirmek gerektiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Beşiz Görmek” için bir yanıt

On dokuz yaşındayım. Lise mezunuyum. LYS sınavına hazırlanıyorum. İlişkim yok. Ruh halim her şeyden sıkılmış ama gelecekten umutlu gibi.
Rüyam biraz saçma ama ilginç geldi. Evimdeyim. Güya evliymişim. Ama eşim çok uzun boylu. İki metre kırk beş santimmiş boyu. Annesi de çok uzun boyluydu. Annesi beni kısa boylu olduğum için beğenmiyordu. Ben de yüksek bir yere çıkıp boyumu uzatmaya çalışıyordum. Bu arada evli olduğum uzun boylu adamdan iki erkek bir kız bebeğim vardı. Biraz esmerlerdi ama çok sevimlilerdi. Sonra ne alakaysa annemin de yanında daha beyaz beş bebek vardı.(yeni doğmuş kardeşlerim) İkisi erkek üçü kız. Onlar da sevimlilerdi (Sayıları ve cinsiyetini nasıl bildiğimi bilmiyorum ama o an rüyadayken garip bir şekilde biliyordum) Biraz saçma bir rüya ama yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir