Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Besteci Görmek

Rüyada besteci görmek neye delalet eder?

Rüyamda okuldayım ama burası benim okuduğum lisenin binası değil, farklı bir bina ama sınıf arkadaşlarım aynı, öğretmenlerimiz aynı. Müzik dersimiz varmış müzik öğretmenimiz bize büyük bir sürprizi olduğunu, akşam okul çıkışı evlere gitmeyip sınıfta kendisini beklememizi söylüyor. O gün boyunca tüm arkadaşlarla bu sürpriz ne olduğunu tahmin etmeye çalıştık, kimisi okula bateri alındığını onun geleceğini ileri sürdü, kimisi herkese ücretsiz gitar dağıtılacağını söyledi. ben hiç bir tahminde bulunmadım çünkü aklıma bir şey gelmiyordu, tamam müzik dersini ve müzik öğretmenimi çok seviyordum ama bir şey gelmiyordu aklıma.

Sonunda akşam oldu, son zil çaldı ve herkes evine gitti, kimisi servisle, kimisi de minibüs veya otobüsle. Biz sınıfta heyecanla öğretmenizi beklemeye başladık. Kısa bir süre sonra öğretmenimiz yanında yaşlıca, nur yüzlü, çok kibar bir beyefendi ile geldi ve “çocuklar bu beyefendi ünlü besteci Erol bey” dedi. soyadını da söyledi ama hatırlamıyorum. Bize ud çaldı, kanun çaldı, Türk sanat müziği hakkında sohbet ettik ama kendisini tanımamış olmaktan hepimiz çok utandık. 17, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada besteci görmek yorumu

Rüyada besteci görmekSema merhaba, rüyada okulda olduğunu görmek kişinin gerçek hayatında kendini geliştirmesi, bilgisini artırması için önünde pek çok imkan olduğunu simgeler ancak gördüğün okulun kendi okulundan farklı bir yer olması ise senin bu imkanların farkında olmadığını işaret etmektedir.

Rüyada besteci görmek yaşamınızda yeni heyecanlar aradığınızı simgeler. Beste yapan birini görmek alternatif olarak mutlu olacağınız haberler almaya ve gelişmeler yaşamaya da rivayet edilir. Rüyada besteci olmak, rüyayı gören kişi için tatmin olma sembolüdür ve besteci olduğunu, beste yaptığını görmek yeni heyecanlar veya yeni enerjiler bulduğunuza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir