Rüyada Beyaz Atlar

Rüyada beyaz atlar görmek neye işaret eder?

Rüyamda ben deniz üzerinde beyaz atlar gördüm. İşçiler denizin üstünde, dağ var havada delikten ateş fışkırıyor, işçiler deliği kapatmaya çalışıyor, sonra beyaz 4 5 tane beyaz uçan kanatlı at geliyor ve ateşin biraz uzaklarında dönüyorlar. Bu rüyanın anlamı nedir? 05. 02. 2010 / 17:25 tarihinde gönderilmiş

Rüyada beyaz atlar görmek neye yorulur?

Rüyada beyaz atlar görmekRüyanız; büyük bir işin başına geçmeye ve mutluluğa işaret etmektedir. Rüyada deniz görmek, en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları, bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Bu sinyallerin farkında olmak, onlara kulak vermek gerektiğine yorulur Rüyada dağ görmek genelde hayra yorulur, gerçek yaşamda yükselme, ilerleme, mevki ya da kazancında artış gösterir.

Rüyada beyaz at görmek, Beyaz renkli at görmeniz saflık, refah ve faydalı işler yapmak anlamına gelir. Eğer beyaz bir at tarafından takip ediliyorsanız, iffetli bir kelime oyunu olabilir . Belkide samimiyet ve cinsellik sorunları ile ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz manası taşır. Rüyanızda Pegasus görmek yani mitolojideki kanatlı at görmek yaşamınıza renk getirecek, sizi heyecanlandıracak ilham verici bir şeyi işaret eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir