Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Atlı Prens Görmek

Rüyada beyaz atlı prens neye işarettir?

Öncelikle merhaba. Benim çok sevdiğim bir sevgilim var. Rüyamda onun öldüğünü ve deliler gibi ağladığımı gördüm. Sonra birden uzaktan karşımda belirdi, beyaz bir atın üzerinde tıpkı masallardaki beyaz atlı prens gibi uçarak geliyordu. Ve ona bağırdım “sen ölemezsin. Nasıl böyle bir şey olur. Ben sensiz ne yaparım” diyordum. O da gülümseyerek bana bakıyordu sadece. Sonra bağırarak uyandım zaten. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci, tedirgin.

Rüyada beyaz atlı prens görmek tabiri

Nalan selam, Görmüş olduğun rüya gerçek yaşamında canını sıkan, umutların ya da hayallerinin olumsuz etkilenmesine yol açan bir olay yaşadığını veya şahit olduğunu göstermektedir (bunun mutlaka sevgilin ile aranda geçen olay olması şart değildir. Bir ölüm haberi, bir üzücü haber dahi olabilir). Lütfen rüyada ölü görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyada beyaz atlı prens görmek hayranlık, romantizm, arzu ve isteklerinizi simgeler. Onurlu ve prestijli bir ilişki yaşayacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda iş alanında, bazı görevler için önemli yerlere atanacağını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir