Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyada beyaz ayakkabı giymek neye işarettir?

Hayırlı günler dilerim, benim bir sorum olacaktı. Ben rüyamda beyaz spor ayakkabı gördüm. Onları temizliyordum. Ve sonra giydim. Ve dedim ki kendi kendime “öyle temizlendi ki sanki yeni bir ayakkabı. Bu rüya ne anlama geliyor. Onu söyleyebilir misiniz. Çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Selamlarla

Rüyada beyaz ayakkabı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada beyaz ayakkabı temizlemeniz,  aydınlığa, feraha, güzelliğe işarettir ve sıkıntılarınızdan kurtulup, huzura kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada beyaz ayakkabı görmek beyaz her zaman olduğu gibi burada da aydınlığı, ferahı, güzeli simgelemekte, beyaz ayakkabıda üzerinizdeki yükleri atıp, rahata ereceğinizi temsil etmektedir.

Rüyada beyaz ayakkabı giymek, beyaz ayakkabı giydiğini görmek gündelik yaşamınızda hedeflerinize giden yolda maceraya atılmadan emin adımlarla yavaş fakat güvenilir bir şekilde ilerlediğinizi temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek” için 2 yanıt

ruyamda bugun bı arkadasa gıdıcek oluyorum toz pembe konvers gıyorum fermuarı bozuluyor beyaz olan konvers gıyıyorum arkadasa gıdıyorum arabayla bı yerlere gıdıyoruz arkadasın 2 cocugu var onlarda oluyor arkadas cocuklara bak ben bı yarım saatten gelırım dıyor ama gıdemıyor bır turlu bu ne demek acaba cok merak edıyorumm?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir