Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Beyaz Badanalı Ev Görmek

Rüyada beyaz badanalı ev görmek ne demektir?

Rüyamda ormanın içinde tek katlı beyaz badanalı bir ev gördüm. Bu evin özellikleri , çatısı düz şekildeydi. (Dam denir buralarda bu çatı şekline ) Evin ön kısmında 3 tane pencere vardı . Pencerelerden biri siyah kartonla diğer ikisi de renkli kartonla kapatılmıştı. Renkli kartondan kırmızı sari mavi çiçek desenleri vardı.

Evin balkon kısmında 2 tane kazan vardı. Kazanın biri büyük diğeri küçüktü. Kazanın büyük olanının iç kısmı beyazdı yalnız kazanın kenarında is (duman) vardı. Uzaktan baktığımdan içi dolumu boş mu bilemedim. Evin yan tarafında uzun yeşil ağaçlar vardi. Evin çevresi beyaz taşlarla kaplıydı. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim ; korkmuş ve endişeliyim .Kafam çok karışık. Sitenizi google plus dan ve faceden destekliyorum.

Rüyada beyaz badanalı ev neye işarettir?

Gül merhaba, öncelikle belirtmeliyim ki gördüğün rüya hayırlara işarettir çünkü beyaz renk aydınlık ve hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüyada beyaz badanalı bir ev görülmesi rüyayı gören kişinin hayatında rahatlık, bolluk ve bereket olacağına, mutluluk dolu günlerin olacağı bir yeni hayat döneminin başlayacağına yorulur, bakınız ev rüya tabiri sayfası. Evin tek katlı olması ise uyanık yaşamınızda bazı şeylerin sizden kaynaklanan sebeplerle yolunda gitmediğini fakat bir gelişme sonucu bunların yoluna girip huzur ve sükunete kavuşacağınızı göstermektedir.

Kartonlar ise hayatında olaylara daha renkli (olumlu) bakmaya başlayacağını işaret ederken balkondaki 2 adet kazan yaşamında iki konuda önemli değişiklikler olacağını ifade etmektedir çünkü rüyada kazan görülmesi rüya sahibinin yaşamında yakın bir zamanda bazı değişiklikler olacağına delalet eder. Yeşil ağaçlar ise rüyanın bütünündeki olumlu gelişmeleri güçlendirir şekilde tüm gelişmelerin hayırlara ve huzura varacağını teyit etmektedir.

“Rüyada Beyaz Badanalı Ev Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir