Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Bilezik Görmek

Rüyada beyaz bilezik neye işarettir?

Rüyamda sevdiğim kişinin erkek kardeşini gördüm. Yanıma gelip “sana bir hediyem var” dedi ve koluma ince beyaz altın bir bilezik taktı. bileziğin ucunda beyaz kıvrılmış kağıt vardı o kağıdı açmama izin vermedi. “daha zamanı değil zamanı gelince ben sana haber edeceğim” dedi. Yorum getirirseniz çok sevinirim.

Rüyada beyaz bilezik görmek tabiri

Gördüğünüz rüya yeni bir işe girmeye veya evliliğe işaret etmektedir. Her ikisi içinde çevrenizdeki bazı kişilerin, tanıdığınız birilerinin desteğini alacağınızı simgelemektedir.

Rüyada bilezik görmek güzel, faydalı bir işe ve bekarlar evlilik anlamına gelir. Fakat bu evliliğin erken olacağına işarettir.

Rüyada kağıt görmek genellikler görülen kağıdın rengi ve durumuna göre açıklanır, ancak genel anlamda kağıt görülmesi isteklerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır.

“Rüyada Beyaz Bilezik Görmek” için 2 yanıt

Nisanliymisim, 20 tane bilezik takmis ama annemin kolunda bilezikler, biz gorev yerimize gidecekmisiz ama “otobus ile git” diyorlar, bir tane bilezik takmak istiyorum ama icinden secemiyorum. 50, Kadın, Evli, Öğretmen.

Evli birinin rüyasında başka biriyle flört ettiğini, nişanlandığını, evlendiğini görmesi kişini evlilik yaşamında bazı sorunlar, bir takım sıkıntılar olduğunu ifade eder. Rüyadaki bilezikler bu sıkıntıların kaynağının maddi meseleler olduğunu temsil edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir