Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Beyaz Bornoz Görmek

Rüyada beyaz bornoz görmek ne demek?

Ruyamda sevgilim geliyor, kahverengi ceket var ustunde, sol eline bakiyorum alyans var “niye taktin, o kadinla aran mı duzeldi” diyorum “evet” diyor “cikart” diye kiziyorum. Sag elinde de alyans varmis ama o kadar parlak degil, onu cikariyor, yesil bir bahceye atiyor. İşe gitmek uzere servise biniyoruz, “diger alyansi da at” deyince “bak boyle yapman beni cok uzuyor” diyor, bende “ben senden daha cok aci cektim, anla iste beni” diyorum. Sonra bir evdeyiz, sariliyoruz dizime yatiyor, sonra aglamaya basliyor, “cocugum olmayacagi icin seninle evlenemem” diyor. Ben cok uzgunum sesim kisilmis.

Sonra beyaz bir bornoz giyiyor, birden kalkiyor gidiyor, ben “gitme, seni seviyorum” diye aglamaya basliyorum, sokaga cikiyor, bende camdan bakiyorum, ismiyle seslenip “ne olur gitme, seni ozluyorum” diye hickira hickira agliyorum, sesim kisilmis artik. Bornozu cikariyor, ciplak ama avret yerini gormuyorum, gulumsuyor “bensizde mutlu olursun” diyor, birden ustunde kirmizi saten elbise ve kirmizi bayan ayakkabisi oluyor. (kadin elbisesi giymis diye sasiriyorum) oylece yuruyerek gidiyor, ben hickirarak aglamaya devam ediyordum, gozyaslarim ve burnum akiyordu surekli ama sonra birden guzel bir mutfakta oluyordum. Baska bir ruyaya gecti sonra benimde iki elimin orta parmaginda alyans vardi ve biraz onceki ruyami birine anlatiyordum ama yorumlamadan uyandim. 30, bekar, calismiyor, ruh halim: uzgun karisik

Rüyada beyaz bornoz görmek tabiri

Değerli okurum, gördüğün rüyanın ilk bölümü sevgiliniz ile aranızda halledilmesi gereken pek çok konu olduğunu ifade ederken ikinci bölümü ise birbirinizi tanımak konusunda da çok eksiğiniz olduğunu anlatmaktadır.

İkinci bölümde en dikkat çeken olaylar onun önce beyaz bornoz giymesi ve daha sonra onu saten elbise, kadın ayakkabısı girmiş olarak görmenizdir.

Rüyada bornoz görmek cinsel yaşamla ilgilidir, samimi durumlarda yüzleşmek ihtiyacını simgelerken beyaz bornoz ise evlilik yolunda ani gelişecek olayları işaret eder. Onun kadın giysileri giymiş olması ise onun tanımadığınız tarafları olduğunu işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir