Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Boyalı Ev Görmek

Rüyada beyaz boyalı ev görmek neye işaret eder?

3 gecedir istihareye yatıyorum, beraber olduğum bir erkek arkadaşım var, evliliğimiz hayırlı mı? değil mi? diye. İlk gece beyaz boyalı bir ev gördüm ama evin bahçesinde bir arkadaşım vardı ve bize komşu olacağını söylüyordu 2. gece de yaprak sarması sarıyordum

Dün gece önce kardeşimle beraber deniz kenarındayım, kardeşim denize giriyor, boğulmak üzereyken kurtarıyorum, sonra evimize kalabalık bir misafir geliyor, tam olarak hatırlamıyorum ama istemeye geliyorlar sanki ve aynı rüya içinde kısır yapıyorum yeşillik doğuruyorum lütfen cevaplarsanız sevinirim. 24 yaşında bekar bayanım.

Rüyada beyaz boyalı ev görmek nasıl yorumlanır?

İstihare rüyası gönderen tüm arkadaşlarımızdan istihare rüyaları sayfasını okumasını rica ediyorum.

Rüyada bir beyaz ev görmek Yaşamınızda rahat, bolluk ve bereketin olacağı, memnuniyet dolu günlerin geleceği bir dönemin başlamakta olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada sarma sarmak, sarma yapmak, sarma pişirmek, mükemmel bir organizasyon yeteneğiniz olduğunu, kişileri bir araya getirme veya ara bulma konusunda yeteneğiniz olduğunuz gösterir.

“Rüyada Beyaz Boyalı Ev Görmek” için bir yanıt

İko gecedir istihareye yatiyorum. ilkinde cok karisikti geceydi ve ailecek disarida top oynuyorduk aramizda sapkalı yuzunu goremedigim bir genc vardi ve kayboluyordu, karanlikta onu ariyordum ben col ariyorum ama en son tunel gibi yerden gecerken isik yakiyorum elimdeki fenere ortalik aydinlaniyor.snra aradigim kisi kendiliginden ortaya cikiyor.snra teyzemlere gidiyorum teyzem bir suru pastalar borekler yapmis ama bir suru.ikinci ruyamda ise ; Annemle dugune gidiyoruz dugunden ciktiktan sonra 4 -5 katli bi binanin onunde duruyoruz bina bembeyaz sonra evi sormak icin giriyoruz icerdeki duvarlarda bembeyaz.snra dayim geliyor duvara civi cakiyor.annem diyor ki dikkat et alcisi duser engel oluyor civiyi cakmasina. Ben tekrar yaticam bu gece lutfen yorumlarmisinz annem cok karsi bu evlilige ayrica

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir