Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Büyük Baykuş Görmek

Rüyada beyaz büyük baykuş neye işaret eder?

Merhabalar, öncelikle yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. Ben 21 yaşında heykeltraş adayı bir gencim, gördüğüm rüyadan oldukça etkilendim yorumunuzu bekliyorum. Rüyada sisli bir havada, bilmediğim hafif ormanlık, kurumuş ağaçların olduğu bir yerdeyim, sisten sadece ağaçların en tepesindeki kurumuş dalları gözüküyor. Tanımadığım biri yanımda, yüzünü görmüyorum ama beraber yürüyoruz, sonrasında bana bir baykuş gösteriyor, “bin buna, bende bununla geldim, evine götürür” diyor. Beyaz büyük bir baykuş.

Baykuşun yön kabiliyetine çok güvenerek üstüne biniyorum, uçmaya başlıyoruz, sis içinde uçuyor, her yer bembeyaz, birden kanadı bir ağaca çarpıyor ve kanadının bir parçası kopuyor ama uçmaya devam ediyor, ağaç dallarının arasından bir darbe daha alıyor daha uzun uçamayacak konuma geliyor, bende iniyorum.

Bu sefer yarasına bakmak için ben onu elime alıyorum, oda koluma konuyor, yürümeye başlıyoruz, havadaki sis yok olmuş ama güneşsiz bir hava var, baykuş yönü tarif ediyor. Derken karşımızda 3 insan beliriyor, 3 erkek, birinin üstünde kırmızı bir tişört var, diğerlerinin yüzlerini fark etmiyorum ama kırmızılı adam tanıdığım biriymiş, adam konuşmak için yaklaşınca baykuş adamın kim olduğunu hatırlatıyor, sonrasında adamın güvenilmeyecek biri olduğunu sezip yürümeye devam ediyorum, baykuşun söylediği yöne.

İpuçları büyük bir baykuş, sisli hava, ormanlık alan, kurumuş ağaçlar, kurumuş dallar, baykuş, 3 insan, 3 erkek, kırmızı tişört, beyaz baykuş. 08 Ağustos 2012, 16:34

Rüyada beyaz büyük baykuş görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda çok büyük hayalleriniz, önemli hedefleriniz olduğunu ancak içinizdeki kötü beklenti huyunuz yüzünden kendinizi frenlemek zorunda kaldığınızı, size korku veren kimi şeyleri aşmanız gerektiğini ifade eden güzel bir rüyadır. Bilinçaltınızdaki olumsuz beklentilerinizin gerçekleşmeyeceğine inanabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada baykuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyaz Büyük Baykuş Görmek” için 6 yanıt

Rüyada küçük beyaz baykuş görmek neye işaret eder
Gecen sabah uyurken ayagima kucuk beyaz bir baykus kondu. Uyandim baykusu yakaladim ve disariya koy verdim.
Bu gece ruyamda o baykusun bedenindeydim odada ucuyordum ve yatakta kendimi uyurken goruyordum kendi ayagima kondum ve gercek bedenim beni aldi disariya koy verdi. Yani gercekte olan sey ruyamdada oldu ama baykusun bedenindeydim. Kendimi izlemek ve ucmak guzel bir histi, aliskin gibiydim. Bu ruyayi tekrar gormek isterim.
Ruyami yorumlayabilirseniz cok sevinirim. Saygilarimla,
Kimden: CK
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: Mutlu, rahatlamış.
Anahtar kelimeler: Baykus, Uyku, Başka bir beden.

CK selam
Rüyada beyaz baykuş görmek, gelişen hayat tecrübenizle olaylara daha farklı bakacağınızı ve bu sayede bazı korkularınızdan uzaklaşacağını işaret eder.
Rüyanızın ikinci bölümü ise bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gorduklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptıgını, büyük bir zevk aldıklarını ve tum dunyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasfir ederler.

Rüyamda orman gibi bir yerdeydik, ağaçlar vardı, yanımda bir kaç insan vardı fakat kim olduklarını bilmiyorum, daha sonra tam karşımdaki ağacın dalında büyük bir baykuş vardı, bana bakıyordu sanki gözleriyle bir şey anlatmak ister gibi, sonra ben o baykuşu yakalamaya çalışıyordum, baykuş benden kaçmıyordu sadece ben ona uzanınca o geriye gidiyordu, sonra bir anda bir gürültü koptu ben dilimi ısırıyordum bir anda uyandım, dilimde bir acı hissettim aynaya baktığımda dilim baya kızarmış hafif kanıyordu. Acil cevap verir misiniz teşekkürler.

Rumeysa selam,
Rüyanızda orman gibi yerde olmanız gerçek yaşamınızda iş ya da eğitim hayatında emin adımlarla ilerlemeyi temsil ederken orada gördüğünüz tanımadığınız insanlar ise işlerinizin yolunda gitmesi için çevrenizden birilerinin yardımını alacağınızı göstermektedir. Rüyadaki beyaz baykuş, gelişen hayat tecrübenizle olaylara daha farklı bakacağınızı ve bu sayede bazı korkularınızdan uzaklaşacağını işaret ederken rüyanın devamında gelişen olaylar her zaman tedbirli olmak gerektiğini temsil etmektedir.

Merhabalar. Benim rüyam geceleyin ormanda yürüyorum her taraf yeşillik ay ışığı her tarafı aydınlatıyor, yanımda birisi var yüzünü seçemedim yürüyoruz, karşımızda bir ağaç görüyorum yemyeşil her taraf yeşil ağacın sol tarafında dalda beyaz baykuş bize bakıyor, gözleri açık ses yok ağacın dibinde ise insan iskeleti kemikleri var ve birden yanımdaki kişi yok oluyor. Vede beni bu rüyadan bir kedi yattığım yerde üzerime çıkarak uyandırıyor, yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada ormanda yürüdüğünü görmek rüya sahibinin gerçek yaşamda iş ya da eğitim hayatında emin adımlarla ilerlediğini temsil ederken ay ışığının her tarafı aydınlatması ise siz bu yolda ilerlerken sizden saklanan bir gerçeği öğreneceğini anlatmaktadır. Rüyada beyaz baykuş görülmesi gelişen hayat tecrübenizle olaylara daha farklı bakacağınızı ve bu sayede kimi korkularınızdan uzaklaşacağını işaret ederken rüyanın devamında gelişen olaylar bir kadın hakkında şaşırtıcı gelişmeler olacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir