Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Beyaz Çiçekli Bahçe

Rüyada beyaz çiçekli bahçe görmek neye işaret eder?

Rüyada beyaz çiçekli bahçe görmekMerhaba. Hoşlandığım birisi var. Ancak onun bundan haberi yok. Rüyamda hiç aklımda yokken onu gördüm. Beyaz papatya mıydı yada başka bir çiçek miydi hatırlamıyorum ancak beyaz çiçekli bahçenin yanından yürüyorum. Çiçeklerin beyaz olması ve boyum kadar olması dikkatimi çekiyor. Hoşlandığım kişi yanımdan arabayla geçiyor. Onu gördüğüme şaşırıyorum. Yanında kardeşi varmış ki kardeşi olup olmadığını bilmiyorum.

Arabayı durduruyor, ona doğru yürüyorum ancak kardeşi benim yanımda. Hafif bir rüzgar var. O arada çiçekten bir tane koparıp götürsem mi acaba diye düşünüyorum ki bir konuşma duyuyorum. “O çiçekler vazoluk.” Koparmaktan vazgeçiyorum ve arabanın durduğu yere doğru yürüyordum ki uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. 31, Kadın, Bekar, Muhasebe.

Rüyada beyaz çiçekli bahçe görmek yorumu

Değerli kardeşim, gördüğün rüya insana huzur veren, hoş bir rüya olup tüm unsurlar pozitif anlama taşımakta ve hakkında hayırlı gelişmeleri müjdelemektedir. Rüyada beyaz renk her zaman hayırlıdır ve aydınlık günleri, arınmayı, kötü duygular ve düşüncelerden uzaklaşmayı müjdeler. Rüyada beyaz papatya görmek rüyayı gören kişinin yaşamında oluşacak bazı hayırlı gelişmeler sonucu kişinin huzur bulup, rahata ereceğini haber verir. Rüyanızda yanında yürüdüğünüz beyaz çiçekli bahçe yaşamınızda yeni bir şeye başlayarak bunun sonunda rahata, huzura, yenilenmeye kavuşacağını ve ruhen kendini daha dinç hissedeceğini temsil etmektedir. Hoşlandığınız kişiyi görmeniz ise yapacağınız bazı ufak değişiklik ya da düzenleme ise ilişkinizi daha fazla mutluluk verecek şekle dönüştürmenin elinizde olduğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Beyaz Çiçekli Bahçe” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir