Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Dantel Görmek

Rüyada beyaz dantel görmek ne demektir?

İyi günler. Dün gece rüyamda kendimi üzerimde beyaz dantelli güzel bir gelinlikle evlenirken gördüm. Düğün salonunda çalgı falan yoktu sadece nikah kıyılıyor idi. Nikah defterine imzamı atarken deftere bakmamışım, nikah şahitleri “öğretmen ya alışmış imza atmaya” diye espri yaptılar. Sonra yine kendimi kendi evimde gördüm ama evlenmiştim, eşim beni aramıyordu.

Ben onu aradım bana emin olmadığını söylüyordu, onu ikna etmeye çalıştım ama zorlandım. Bana “hazır mısın, eltiye, görümceye, kayın valideye kendini ezdirmeye” dedi, bende “idare ederim” diye yalan söyledim ama içimden “hele şu iş bir bitsin bildiğimi okurum” diye düşünüyordum. Telefonda eşimle aramı düzelttim ve nikahtaki olayların kritiğini yapıp gülüştük. Düğün için gün kararlaştırdık. Yorumunuz için teşekkürler. aynel hayat, 25, Kadın, Bekar, Çalışıyor, karışık

Rüyada beyaz dantel görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada beyaz gelinlik giymek, saflığı, mükemmellik, barış, masumiyet, haysiyet, temizlik, farkında olma ve yeni başlangıçları temsil eder. Bu rüya aynı zamanda yaşam üzerine yeni bir bakış açısına sahip olmaya başladığınızı gösterir. Gelinliğin beyaz dantelli olması aynı zamanda reel hayatınızda yakında sevineceğiniz bir haber alacağınıza ve arkasından hayırlı gelişmeler olacağına işarettir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sizin önemli bir gelişim dönemi içinde olduğunuzu ve ne istediğini, ne yapacağınızı daha iyi bilmeye başladığınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada dantel görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Beyaz Dantel Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda yurt dışındaki sevgilim bana beyaz dantel ve dantel ipi göndermişti, bu neye işaret eder? rüyama yorum istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir