Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada beyaz elbise giydiğini görmek neye işaret eder?

Sabah uyanmadan önce çok ilginç bir rüya gördüm. Bir nikahta idim ama elbisemi beğenmeyip eve gittim. Beyaz bir elbise giydim. Geri dönerken yolda eski sevgilim ve onun arkadaşlarıyla karşılaştım.

Eski sevgilim arkadaşlarına söylemiş gibi benimle buluşmak istediğini söyledi arkamı dönüp gittim. Peşimden geldi. Nikaha beraber girdik. Kapının önünden patlamış mısır aldık. Zaten düğündeki herkes vardı. Beni özlediğini ve geri dönmemi istediğini söyledi. Ben de ona babamın orada olduğunu tepki gösterebileceğini, mesaj atması gerektiğini söyledim, sonra da uyandım, cevabınızı bekliyorum. 20 yaşında bekar bayanım.

Rüyada beyaz elbise giymek neye işaret eder?

Rüyada nikah görmek, nikaha gitmek, nikaha katılmak, birlerinin nikah töreni görmek, sizin ya da çevrenizden birinin evlenmesiyle ilgili mesaj verir. Beyaz elbise görmek veya beyaz giymek iyiye işarettir ve aydınlık, mutluluk, güzellik anlamına gelir. Eski sevgili konusunda rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında çok detaylı bilgi bulacaksınız. Rüyada patlamış mısır görmek popcorn, mısır patlağı yeni fikir dolu pozitif büyüme gösterir. Rüyada patlamış mısır yemek farkında olmadığınız kimi hakikatler / gerçekleri öğreneceğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyaz Elbise Giymek” için 3 yanıt

Rüyamda yanımda iki kadın var, ben beyaz bir elbise giymişim ve o elbiseye üstümde iken dantel işleniyor ve benim yüzüm asıktı ve o sırada saçı hafif sarı olan tanımadığım bir adam vardı bana bakıyordu. (birde elbisenin askılı olmasını istiyordum.)
23, Kadın, Bekar, Öğrenci, umutsuz korkulu endişeli

Rüyada beyaz elbise görmek ya da beyaz elbise giymek içinizdeki saf ve melek gibi karakterinizi çevrenizdekilere göstermek isteğinizi simgeler ve bu doğru bir davranıştır. Rüyada beyaz elbise giydiğini görmek aynı zamanda mutluluğa ulaşmak için eşiniz ya da partnerinize karşı özveride bulunmaya hazır olduğunuza yorumlanır. Alternatif olarak uzun ömürlü yaşam, iyi sağlık ve saflık gösterir.
Rüyada dantel görmek sizi sevindirecek, mutlu edecek bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada beyaz elbise giydiğini ve kaçırıldığını görmek
Ben rüyamda beyaz elbise giymişim ve benden başka 3 arkadaşımla katil tarafından kaçırilıyorum. Katil arkadaşlarıma zarar veriyor ama bana yok. Sanki bana öfkeli hem de aşık, beni yanına çağiriyor ve tabakları duvara asmamı istiyor, ben asarken ona bakıyorum tam öpüşücez tabak kırılıyor ve o bana öfkelenerek bıçakla her yerimden yaralıyor. Sonra beni serbest bırakıyor. Rüyada bana beyaz elbiseli kız diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir