Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Beyaz Elbise Görmek

Rüyada beyaz elbise görmek neye işaret eder?

Rüyamda düğün varmış, bende gelin önümde yürüyorum, benimde beyaz gelinliğe benzer bir elbisem var üstümde, altı kabarık tıpkı gelinlik gibi bembeyaz, çok mutluyum. Çok güzel görünüyorum, gelinden bile güzelim ve bir kırda görüyorum kendimi, bu elbiseyle öyle mutluyum ki uçuyorum sevinçten.

Bir çocuk var, yüzünü hatırlamıyorum, benden hoşlanıyormuş, oda arkamdan geliyor, ben kırlardan çiçek topluyorum renkli sanırım, aklımda renkleri kalmadı, kır çiçeklerine kır papatyalarına benzer bir şey, çiçeğin adını bilmiyorum kendisini tam hatırlamıyorum ama çok mutluydum üzerimdeki elbise ve kırlarda mutluluktan dans ediyordum adeta. duygu tarafından 27.01.2013 / 17:19 tarihinde gönderilmiş

Rüyada beyaz elbise görmek neye yorumlanır?

Duygu merhaba, bilindiği gibi sağlıklı bir rüya çözümlemesi yapabilmek için rüya sahibi hakkında mümkün olan tüm bilgilerin bilinmesi gereklidir. Örneğin senin rüyanı 15 yaşında bir genç kız ile 50 yaşında bir bayanın görmesi arasında büyük farklar vardır. Ben burada ana unsurların manasını özetleyeceğim. Bu bilgilerle mesajı tespit etmek sana kalmaktadır. Ancak söyleyebieleceğim tek şey rüyan hoş, insana huzur veren güzel mesajlar vermektedir.

Düğüne gitmek , Düğünde olduğunu görmek, Hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamınızın bir yönün bittiğini, Ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Rüyada elbise görmek uyanık hayatınızda çevrenizle ilişkileriniz, yaşamı nasıl algıladığınız konularında mesajlar verir. Beyaz elbise aydınlık, mutluluk, güzellikle anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyafet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kır çiçeği, kır çiçekleri görmek hayatında daha az komplikasyon gereksinim olduğunu göstermektedir. Sizin hayatınızı kolaylaştırmak için kimi şeyler yapmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada papatya görmek rahatlık, huzur, gevşeme, stresten uzaklaşmayı haber verir. Papatyalar aynı zamanda iyi, yardım seven bir insan, kimseyi kırmayan iyi bir arkadaş olarak yorumlanmaktadır. Rüyada papatya toplamak aşık olacağınıza işarettir. Rüyanın unsurları: beyaz elbise, düğün, gelin, gelinlik, çiçek, papatya, kır çiçekleri, çiçek toplamak.

“Rüyada Beyaz Elbise Görmek” için 3 yanıt

Rüyada beyaz elbise giymek ve elbiseyle denize girmek
Merhaba rüyamda bir sahilde idim, tertemiz kumlar, masmavi bir gökyüzü ve çok güzel bir güneş vardı. Deniz uçsuz bucaksız açık mavi rengindeydi, kumsalın arka tarafında ise yine sonunu görmediğim yemyeşil çimenler vardı, deniz o kadar durgundu ki içine girdim ama üstümde beyaz bir elbise olduğunu gördüm, elbise uzun ve kollarında tüller vardı. Aklımdan gelinlik diye geçti ama elbiseyi aynı yerde bir annemin üstünde görüyorum bir kendimin üstünde ve aynı hareketleri yapıyoruz, ılık suya girip avuclarıma suları alıp kollarımı kaldırıyorum mutlu oluyorum ama dediıim gibi bazen olduğum yerde annem oluyor ve onu uzaktan seyrediyorum. Denizden sonra çimenlerde olduğumu görüyorum, bir aynaya bakıyorum ve arkamda yemyeşil çimenler üstümde mavi elbise o kadar güzel duruyor ki gülümsüyorum kendime ve uyanıyorum, bunun anlamı nedir yorumunu gönderirseniz çok mutlu olurum şimdiden Teşekkürler. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci, stresli bir dönemdeyim.

Rüyada sahil görmek manevi bir hesaplaşma yaşayacağınıza işaret eder. Rüya denize girmek, önünüze bir çok fırsatın çıkacağı bir yaşam evresine girdiğinizi temsil ederken, bunları iyi değerlendirip, bir çok başarı elde edeceğinizi gösterir.
Rüyada beyaz elbise görmek ya da beyaz elbise giymek içinizdeki saf ve melek gibi karakterinizi çevrenizdekilere göstermek isteğinizi simgeler ve bu doğru bir davranıştır. Rüyada beyaz elbise giydiğini görmek aynı zamanda mutluluğa ulaşmak için eşiniz ya da partnerinize karşı özveride bulunmaya hazır olduğunuza yorumlanır. Elbise ile denize girmek ise gerçek hayatta karşınıza çıkan fırsatlar arasında bocaladığını ve neye karar vereceğinizden emin olamadığınızı gösterir.

Bir kız arkadaşım rüyasında beni beyaz uzun bir elbiseyle görmüş ve sırtım dönükmüs. Daha sonra bana “nereye” diyormus, bende “bekle geliyorum” deyip gidiyormusum. Ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir