Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Elbiseli Kız Çocuğu Görmek

Rüyada beyaz elbiseli kız çocuğu görmek nedir?

Ben 18 yasında bir kızım. Rüyamda ailece oturuyorduk ve beyaz elbiseli bir kız çocuğu bir tek bana görünüyordu ben rüyamda bunu aileme anlatınca bana “o cin” dediler, sonra ben ayetel kursıyı okudum, kız cocugunun gözleri kapanmaya basladı, sonra kucağıma aldım ailece okumaya başladık, sonra yok olmaya basladı ama sonra bir yere gidiyordum tekrar karsıma cıktı.

Ben kötü davrandım ona, sonra aılem kızdı öyle davranırsan sana kotuluk yapar dedi, özur diledim beyaz elbiseli kızdan, sonra bana gülümsedi, bu ruyamı yorumlaranız çok mutlu olurum sımdıden tesekkurler.

Rüyada beyaz elbiseli kız çocuğu görmek yorumu

Nazlı merhaba,

Rüyada cin görülmesi yaşamınızda bazı dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Ayetel Kürsi okumanız ise  gerçek yaşamınızda tüm belalardan uzak kalacağına, murada ermeye, şerefli, saygın bir yaşam sürmeye işaret eder.

“Rüyada Beyaz Elbiseli Kız Çocuğu Görmek” için 3 yanıt

slm men yuxuda beyaz uzun paltr geyinen qadin gordum. o mene get evvelce qifili ac dedi. men indi bilmirem hansi qifili deyirdi ne demek isdeyirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir