Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Beyaz Eşarp Görmek

Rüyada beyaz eşarp takmak neye işarettir?

Ben 45 yaşında yıllar önce eşinden boşanmış, çalışan bir memur bayanım. Çalıştığım iş yerinde bana ilgi duyduğunu düşündüğüm (ama bunu açıkça belli etmiyor), benimde ona ilgi duyduğum ve hayatımı onunla birleştirmeyi düşündüğüm bir beyefendi var. Onunla bir geleceğimiz var mı diye Allah’ıma dua ederek istihare yaptım.

Rüyamda kapanmış olduğumu gördüm, normalde başı kapalı biriyim ama rüyada başımda bir beyaz eşarp takmışım ve bana çok yakışmış, çalıştığım dairede tüm iş arkadaşlarım bana “ay ne kadar yakış, bu ne güzel eşarp, nereden aldın” gibi iltifatlar yağdırıyordu. Bir ara bu beyefendi ile göz göze geldik, gözlerinde tatlı bir tebessüm hissettim, sonra başını mahcup olmuş gibi hafifçe çevirerek kendi odasına gitti. Sizce bunu nasıl yorumlamalıyım.

Rüyada beyaz eşarp görmek yorumu

Değerli okurum, ilk önce dikkatli bir şekilde istihare nedir? ve istihare nasıl yapılır? sayfasını incelemenizi rica ediyorum. Rüyada kapandığını görmek reel hayatta rüyayı görenin yakın çevresiyle ilişkisi hakkında bilgi verir ve rüyada kapanmak yakınlarınız tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada kapanıp, bundan mutluluk duyduğunuzu görürseniz bu yaşamınızda kimi değişiklikler olacağını simgeler. Eğer rüyanızda istemeden kapanıyorsanız, bu sizin iki yüzlülüğünü gösterir.

Rüyada beyaz eşarp görmek hayırlı bir rüya olup rüyayı gören insanın iç huzura kavuşmasına, hayatının dengesini yeniden kurup, daha isabetli karar almaya başlamasına delalet eder. Bu konuda rüyada eşarp görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya hayatınızın dengelerini yeniden gözden geçirip, daha doğru kararlar vermeye başlayacağınızı ve bunların sahip olduğunuz itibarın daha da artmasına yol açacağını ve hakkınızda hayırlı gelişmeler olacağını anlatmaktadır.

“Rüyada Beyaz Eşarp Görmek” için 2 yanıt

Rüyada eşarp seçmek
Rüyayı annem gördü. Rüyasında okulumdaki bir erkeğin bir yerde çalıştığını ve bizim eve geldiğini gördü. Bu erkek bana ve o sırada benim yanımda bulunan iki kıza eşarp hediye etmek istemiş. Annem bu iki kızı tanımıyormuş. Benim yaşlarımda ve benimle birliktelermiş. O erkeğe biz kendimiz seçelim eşarpları demişiz ve onun çalıştığı yerden kendimize eşarp seçmişiz. O sırada o erkek annemin yanında bizim evdeymiş. Biz eşarplarımızı takip öyle gitmişiz onların yanına. Yanımdaki iki kız beyaz renk ben ise lacivertli üzerinde kırmızı gül deseni olan eşarbı takmışım. Biz kızlarla birlikte kendi aramızda kıkır kıkır gülüyormuşuz. Annemde oğlana ayıp olur düşüncesiyle bana kaşının altından bakıyormuş. Sanırım sinirle bakıyormuş. Oğlan ise hiçbir şey dememiş bizim gülmemize. O sırada annem uyanmış. İşin tuhaf yanı anneme bu oğlanın fotosunu göstermiştim ama oğlanla aramızda bir konuşma olmadı. Annem rüyasında oğlanı gerçek hayattaki fiziğiyle gördü.

Zeynep merhaba, annenizin rüyası için net bir yorum yapmak zor çünkü rüyada geçen olaylar arasında tutarlı bir bağ yok. Rüyada eşarp seçtiğini görmek ise kişinin yaşamında bazı dengeleri yeniden kurmak için çaba gösterdiğini temsil eder. Bakınız rüyada eşarp görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir