Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Etek Görmek

Rüyada beyaz etek görmek neye işaret eder?

Konu : rüyada beyaz etek giymeğe çalısmak

Mesajınız : merhaba ben 20 yaşındayım. Rüyamda karanlık bir yerdeyim ve beyaz bir etek giymeye çalışıyorum, ancak bir türlü giyemiyordum. Bu rüyanın açıklamasını öğrenebilir miyim acaba? 26 Nisan 2010, 18:43 İpuçları : beyaz etek, etek giymek, karanlık yer.

Rüyada beyaz etek görmek yorumu

Gördüğünüz rüya içinden bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı ve kısa bir yolculuğa çıkmak istediğinizi işaret etmektedir. Rüyanız aynı zamanda bu seyahatin hayırlı ve kısmetli geçeceğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi rüyada etek görmek sayfasında incelenebilir.

“Rüyada Beyaz Etek Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, Çok yakın arkadaşımla bir mağazaya alışverişe girmiştik, uzun etekler vardı, renkli renkli boncuklu kemerleri vardı. Arkadaşıma “nasıl etekler” diye sordum, o da “çok güzel, fiyatı da çok iyiymiş” dedi ama ben eteklerden almadım sizce anlamı ne olabilir? 21, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu

Rüyada alışverişe çıkmak (alışverişe çıkıyorsunuz ancak henüz bir şey almadınız), gerçek yaşamınızda bir çok arayış içinde olduğunuzu ya da ne istediğinizden emin olmadığınızı, hayatınızı planlamadan tehlikeli bir şekilde olayların akışına göre yaşamınızı yönlendiğini işaret etmektedir.
Mağazada uzun etek görmeniz ve beğenmeniz sizin evlilik konusunda isteğiniz olduğunu ancak aceleye getirilecek bir evliliğin sorunlu geçeceğini gösterirken, eteği almaman bu sıkıntıya girmekten uzak durduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir