Kategoriler
Renkler

Rüyada beyaz ev görmek

Rüyada beyaz ev görmek ne demektir?

Rüyada bir beyaz ev gördüm. Kocaman 3 katlı bir villa gibiydi beyaz dış cephesi beyaz,  içi de beyaz, bakıyorum her yerde minik beyaz süslü köpekler, hoşuma gitti,onlara bakakaldım. Etkilenmedim desem yalan olur. Bunun manası ne olabilir?

Rüyada beyaz ev görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada beyaz ev görmek Yaşamınızda rahat, bolluk ve bereketin olacağı, memnuniyet dolu günlerin geleceği bir dönemin başlamakta olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada beyaz ev görmek” için bir yanıt

Selam hocam, ben ruyamda yengemi gordum, ben ve kiz kardeslerim sahur vakti bekliyoruz ama pencereye ciktim bir baktim, yengem bir yere gidiyor “bu saatte nereye gidiyorsun yenge” diyorum. Saat 3 ve bu kadar gec gece vakti nereye gidiyor ama elinde bir sey var, sonra evime doğru gelmeye başladı, sanki büyü yapıyordu, bizim kapıya geliyor ben kapiyi aciyorum, diyorum “ne yapiyorsun” yengem deli gibi yapiyor, diyor “ben bir sey yapmadim”, ben “korktum” diyorum “tamam kimseye soylemiyorum, git dedim. Sonra buyuk beyaz ev gordum, güneşlikler pencereler aciliyordu ne demek bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir