Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Beyaz Gecelik Görmek

Rüyada beyaz gecelik giymek neye işaret eder?

Merhaba ben İpek, yazacağım rüya benim değil bir arkadaşım rüyası. Rüyada bir öğrenci yurdu gibi bir yerde üzerinde bembeyaz bir gecelik var, gömleğe benziyor onun üzerindeki etiketi söküp çöpe atıyor.

Orada temizlikçi kadınlar görüyor, onlara “burada tuvalet nerede abdest alacağım” diyor, kadınlar “temizlik bitsin biz sana tarif ederiz” diyorlar. Yorumlarsanız çok seviniriz. Teşekkürler.

Rüyada beyaz gecelik görmek neye yorulur?

Merhaba Elif,

Arkadaşınızı rüyası çok hoş mesajlar vermektedir. Lütfen byle önemli rüyalarda hakkınızda bilgi verin. En azından yaş, meslek gibi.

Rüya, arkadaşınızın gerçek yaşamında eğitim, öğrenim ve kişisel gelişim konularda bir ilerleme içinde olduğunu simgelerken üzerinde onu rahatsız eden kimi yükler olduğunu, onlardan kurtulmak istediğini ifade etmekte ve manevi yönden güçlendikçe bu yükleri daha kolay atacağını ( zaten kendisi de bunun farkında ) belirtmektedir.

Rüyanın unsurları; öğrenci yurdu, beyaz gecelik, gecelik etiketi, gömlek etiketi, temizlikçi kadınlar, tuvalet aramak, abdest almak.

“Rüyada Beyaz Gecelik Görmek” için 4 yanıt

Ela

Kendiniz ve içinde bulunduğunuz ruh hali hakkında bilgi vermelisiniz.

Siz 90 yaşında bir bayan da olabilirsiniz ( o kişi için hayırlı ölüm isteği, cennete kavuşma arzusudur ), 13 yaşında genç kız olabilirsiniz ( o zaman aydınlık, mutlu, huzurlu günleri simgeler )

Özet olarak beyaz iyidir, aydınlığı temsil eder.

Hoşçakalın.

Rüyada beyaz gecelik görmek nedir
Öncelikle evlenmeyi dusundugum bırısı vardı ve uc gun önce bıttı tamamı ıle.
Rüyamda bır kız bana beyaz gecelik gösteriyor “ıstedıgını al” fılan dıyor, ben begendiğim cıkmasına ragmen almıyorum. sonra amfide telefonumu kaybedıyorum bu arada da annem hiç huyu değil ama zorla bir akraba ıle sozlemeye calısıyor ama bızım oyle yakın bır akrabamız yok bende evlenmeyı dusundugum adama ulasmaya calısıyorum “cunku bız severek ayrıldık belkı” dıyorum ama bır turlu ulasamıyorum, sonra benı soz yapılmak ıcın cagırıyorlar, yuzuk parmagıma buyuk gelıyor ben bıraz mırın kırın edıyor oradan kacıyorum durgun yeşil bır gölde herkesten kacarken uyandım.
Kimden: sümeyye
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: beyaz gecelik , göl , söz
Şu anki ruh haliniz:huzurlu

sümeyye merhaba,
Gördüğün rüya gerçek hayatında evlilik, evlenmek, sözlenmek, söz kesmek, konularının yaşamınızda oldukça fazla yer kapladığı, kafanızı bu konulara fazla taktığınızı simgelerken, Rüyada gecelik görmek ferahlık ve huzura işaret eder, bekarlar için evlilik habercisi de olabilir.
Renginin beyaz olması onun hayırlı olacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir