Rüyada Beyaz Gelinlik Görmek

Rüyada beyaz gelinlik görmek neye delalet eder?

Rüyamda annemin elinde bir beyaz gelinlik var. Annem bana diyor ki “kızım bunu şuraya indiriyorum sonra giyinirsin”. O gün benim düğünüm olacak. Süsleniyorum, kuaföre gidiyoruz, arada salonu da gördüm, ama kiminle evlendiğimi bilmiyorum. Rüyamda mutluyum ama kendi kendime soruyorum “ben kiminle evleniyorum”. Giyineceğim gelinlik beyaz ve çok güzel.

Rüyam bu kadar sürdü. Ne gelinliği giyinebildim nede evleneceğim erkeği gördüm. Ben 17 yaşındayım ve bekarım. Bu rüya ne demek oluyor?

Rüyada beyaz gelinlik görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada beyaz gelinlik görmek, Beyaz gelinlik giymek, Beyaz gelinlik giydiğini görmek saflığı, mükemmellik, barış, masumiyet, haysiyet, temizlik, farkında olma ve yeni başlangıçları temsil eder. Bu rüya aynı zamanda yaşam üzerine yeni bir bakış açısına sahip olmaya başladığınızı gösterir. Doğu kültürlerinde beyaz renkte gelinlik ölüm ve yas ile ilişkilidir. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Beyaz Gelinlik Görmek” hakkında 2 yorum

  1. ben ruyamda gordum, annem bana beyaz gelinlik veriyor “giyin” bende diyorum “yok anne ben evli deyilim ki” annem diyor ki “olsun sen yenede giyin”

    lutfen bu ruya ne anlama gelir?

  2. askıda beyaz gelinlik

    askıda beyaz bir gelinlik görüyorum ve ona dokunuyorum.kalabalık bir ortam oluyor.babam haydi gidelim diye acele ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir