Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Giyinmiş Kız Çocuk Görmek

Rüyada beyaz giyinmiş kız çocuğu görmek neyi ifade eder?

Öncelikle ben bir yurtta okuyorum. Bir hocam vardı. Küçük kanser bir yeğeni vardı. Pazar günü ben yurttayken vefat etmiş. Doğal olarak benim haberim yoktu vefat ettiğinden. Aynı hafta yani vefat ettiği hafta daha benim haberim yokken Çarşamba günü bir rüya gördüm.

Hocam o küçük yeğeniyle beraber kaldığım yurda geliyordu. Bekleme salonunda onları görmeye gidiyordum. O küçük şirin kız bembeyaz bir elbise giymişti. Ben içeri girer girmez benim boynuma atlıyordu. Sonra o kucağımdayken arkasında duran hocama bakıyordum, çok üzgün bir şekilde bana bakıyordu. Sonra da kapıdan çıkıp gidiyordu.

Sonra uyandım. Bir şeylerin ters gittiğini o anda anladım. Aynı hafta cumartesi akşamı o küçük kızın vefat ettiğini öğrendim ve onun bembeyaz kıyafetleriyle benim boynuma atlayışı hocamın bana üzgün üzgün bakışları geldi aklıma. Hiç haberim yokken böyle bir rüya görmem çok korkuttu beni. Sizin yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum . Şimdiden çok teşekkürler.

İsim / Takma isim : VuslaT
Cinsiyetiniz : Kız
Yaşınız : 19
Medeni durumunuz : Bekar
Şu anki ruh haliniz : Rüyanın etkisinde
Rüyanızın konusu : Ölüm
Anahtar kelimeler : Beyaz, ölüm, üzüntü

Rüyada beyaz giyinmiş kız çocuk görmek nasıl yorumlanır

Vuslat merhaba. Sevgili küçüğe Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Bilindiği gibi bizler bu dünyada kısa süreli misafirleriz, kimimiz bir kaç yıl kimimiz de 80 – 90 yıl kalmaktayız. Bunu kabul edip, gerçek yaşamın öteki dünyada olduğunu akıldan çıkarmamak gerekli.

Bazı çok hassas tabiatlı insanlar böyle şeyleri hissedebilmektedir. Ancak bunu ölüm haberi olarak anlamak hatalı olur. Çünkü ölümü sadece Allah bilir. Konuyu bu şeklide kabul edip, gördüğün rüyada başka anlam aramaman gereklidir.

“Rüyada Beyaz Giyinmiş Kız Çocuk Görmek” için 3 yanıt

Kimden: cerenimo
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutsuz, üzgün
Anahtar kelimeler: kız bebek, bekar
rüyamda güzel bir kız bebeğimin olduğunu gördüm. bebek bembeyaz kıyafetler giymiş ve renkli gözlüydü. sonra başka bir kadın çıktı. bebek onunmuş. bende onun bebeği gibi davranmaya başladım.

Rüyanız içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi göstermektedir.

Merhaba ruyamda beyaz elbiseli elinde beyaz semsiyesi olan bir kiz cocugu gordum komsumuzun evine hirsiz olarak girdi catal bicak caldi. sizce ne anlama gelir ruya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir