Rüyada Beyaz Gömlek Giydirilmiş Mezar Taşları Görmek

Rüyada beyaz gömlek giydirilmiş mezar taşları görmek nedir?

Hayırlı aksamlar. Bir kaç gün önce rüyamda yan yana 7 tane mezar gördüm, içleri boşmuş ama kapalıydı, mezar taşları vardı ve mezar taşlarının yedisine de beyaz gömlek giydirilmişti. Rüyamın yorumlanması için yardımcı olabilecek misiniz bana?

Kimden: gozde
Cinsiyetiniz: kız
Yaşınız: 19
Medeni Durumunuz: bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: mezar

Rüyada beyaz gömlek giydirilmiş mezar taşları görmek yorumu

Gözde merhaba, bu çok ilginç rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyanın ana unsuru taşlarına beyaz gömlek giydirilmiş boş mezarlar görmek olmakla birlikte en önemli konu sayısının 7 olmasıdır.

Rüyada mezar görmek insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir. Rüyada mezarlar, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Rüyada boş mezar görmek, boş bir mezara bakmak makbul bir rüya değildir. Sizi şaşkınlığa uğratacak kimi gelişmelere, arkadadaşların kaybolup sizinle irtibatlarını kesmelerine, yalnızlığa yalnız kalmaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Taşlarının beyaz gömlek ile kapatılmış olması, gömlek giydirilmesi hayatınıza bir değiklik yapmanıza izin verilmediğini gösterir.

Mezarların 7 adet olması ise, yaşamınızda çevrenizden veya yakınınız yedi kişinin, hayatınızda yapmayı düşündüğünüz değişikliğe mani olmak için çabaladıklarını, bu değişime gitmemeniz için sizi ikna etmeye uğraştıklarını simgelemektedir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. özge dedi ki:

  İstiharede beyaz gömlek neye işarettir
  Benim adıma bir başkası, sevdiğim kişiyle ilgili istihareye yattı ve beni rüyasında boy aynasının arkasında dururken görmüş, üzerimde de beyaz gömlek varmış. Acaba bu kişi benim için hayırlı mı değil mi? İstiharede beyaz gömlek nasıl yorumlanır?
  Kimden: özge
  Cinsiyetiniz:bayan
  Yaşınız:30
  Medeni Durumunuz:bekar
  Şu anki ruh haliniz: kararsız
  Anahtar kelimeler: boy aynası

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Özge selam,
   Neden Yüce Allah’tan bir dilekte bulunurken aracı kullanıyorsun? Allah aracıları sevmez, kulunun direk kendisinden istekte bulunmasını, kendisinden istemesini bekler. Bu yüzden ne dileğin varsa kendin direk istemeli, araya hacı, hoca, şeyh sokmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*