Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Gömlek Giymek

Rüyada beyaz gömlek giymek neye delalet eder?

Dün sevgilimle aramda sorun çıktı. Ayrıldık. Bende uyumadan önce çok içten dua ettim. “Allah’ım, eğer düzelecekse rüyamda onu göreyim ya da beyaz rengi göreyim, bir işaret istiyorum” dedim. Rüyamda sevgilimi beyaz bir gömlek giymiş, karşımda dururken gördüm. Arkadan bir ses “bir buçuk ay” dedi. Sesi aradım, ararken sevgilimi bana karşımda gülümserken gördüm. İstiharede beyaz gömlek görmek neye delalettir? Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada beyaz gömlek giymek neye yorulur?

Dini konular, istihare rüyaları hakkında çok dikkatli olmak gerekiyor. Bu hassas konular yanlış anlaşılmaya çok müsait konular.

Allah ile kulu arasına girilemez, siz yakarmışsınız ve kimi şeyler görmüşsünüz. Bunu açıklamak bize düşmez. Burada çok önemli bir noktayı gözden kaçırmaktayız: Neden Yüce Allah!tan her şeyi net olarak göstermesi konusunda dua etmiyoruz. Onun gücü her şeye yeter. Dilerse bizlere olacakları gösterebilir. Neden yorumculara gereksinim duyuluyor? Yoksa biz kendi kendimizi mi kandırıyoruz. Beynimizin uydurduğu senaryolara ilahi mesaj gibi inanmak istiyoruz? Bir sonraki duanızda “Allah’ım benim için hayırlısı neyse onu eyle ve bana göster” şeklinde dua edin, “beyaz göster” diye dua ederseniz o zaman yoruma gereksinim kalır.

Bana sorarsanız, Yüce Allah’a gerçekten samimi bir şekilde yaklaşmaya çalışın, ona sığının ve ondan yardım ve her şeyin hayırlısı isteyin. Rüyada beyaz gömlek görmek murada ermek, iyi halleri temsil eder.

“Rüyada Beyaz Gömlek Giymek” için 4 yanıt

Rüyada kötü arkadaş görmek
Ben rüyamda hoşlandığım çocuğun kötü bir arkadaşını gördüm, beyaz bir gömlek giymişti onu görünce bana gülümsüyordu, bu ne anlama geliyor? çok merak ediyorum.

Kaç gecedir istihareye yatıyorum ve hep karmaşık görüyorum, bu dördüncü gece sabaha yakın rüyamda kendimi bembeyaz kıyafetlerle gördüm, gömleğim ve eşarbım beyaz üzerine açık mavi çiçekliydi. Uyanınca kendimi çok umutlu hissettim. 42, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Goncagül merhaba,
Bilindiği gibi laf olsun veya istihareye yatmış olmak için istihare yapılmaz. İstihare bir konu hakkında arınmış bir ruh ve bedenle Allah’a yakarmak, o konu hakkında kendisinden bir ipucu almak için yapılan bir işlemdir. Ama ne yazık ki pek çok konu gibi istihare de amacından farklı yönlere gitmektedir. Lütfen istihare nedir sayfasını okuyun.
Rüyanızın ne derece istihare rüyası olduğuna emin değilim ama genel anlamda iyi şeyleri işaret etmektedir. Beyaz kıyafet iyi haller, ve murada ermeye işaret ederken beyaz eşarp ise vücudunuz ile zihniniz arasındaki uyumsuzluğun sona ermeye başladığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir