Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Gömlek Görmek

Rüyada beyaz gömlek görmek ne manaya gelir?

Rüyamda teyzemlerdeyim, bir valizim var, valizin başına gittim ve kıyafet seçiyorum. Valizimdeki kıyafetlerin hepsi çok düzgün ütülü, önce büyük bembeyaz bir gömlek giydim sonra Tansu abim uyardı bende valizimden başka bir beyaz gömlek çıkardım ve giydim giyerken kendi göğsümü gördüm çok düzgündü.

Daha sora beyaz bir şey katladım, çok düzgün bir şekilde koydum. Valize bakarken 2 tane büyük beyaz havlu gördüm, tertemizdi. Kendi evime geldim bir anda saçlarım çok uzun ama uçları çok inceymiş, kardeşimle kendi saçlarımı kestik böyle saçlarım çok gür, çok düzgün güzel oldu ben gülüyordum. Aynaya baktığımı hatırlar gibiyim . Annem geldi ve oda çok beğendi, ilginiz için teşekkür ederim.

Rüya unsurları : valiz, kıyafet seçmek, ütülü kıyafetler, kendi göğsünü, düzgün göğüsler, büyük havlu, beyaz havlu, çok uzun saçlar, saçlarını kesmek, gür saçlar, aynaya bakmak, saçını beğenmek. 07 Şubat 2010, 19:19.

Rüyada beyaz gömlek görmek neye yorulur?

Rüyanız 2 farklı açıdan ele alınabilir.

1. dış dünyada nasıl algılandığınızı işaret etmektedir. Rüyanız düzenli, tertipli bir şekilde algılandığınızı ifade etmektedir.

2. sizin dış görünümüz ile ilgili kaygılarınızı işaret edebilir. Beğenilmek, saygı duyulmak her insanın içinde olan doğal bir duygudur. Sizde bu fazla yoğunlaşmış ise rüyanızda yansıması olabilir. Rüyada beyaz gömlek görmek murada ermeye, iyi hallere ulaşmaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gömlek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyaz Gömlek Görmek” için 4 yanıt

rüyamda elinde beyaz gömlekli bir erkek gördüm evimize girmeye çalışıyordu ve ben elimdeki bilgisayarı ve evdeki televizyonu saklamaya çalışıyordum kapıları kapatıp bana doğru yürüyordu

Eylül selam. Hakkınızda hiç bir şey bilmiyoruz, bu nedenle sağlık yorum yapmak zor. Bu gibi durumlarda yaşınız, sosyal ve medeni durumunuz, ruh haliniz gibi konularda bilgi vermeniz yorumun kalitesini artırmaktadır. Eldeki bilgilerle rüyanızın Murada ermek, iyi halleri temsil edeceği söylenebilir.

beni seven birinin benim için rüyaya yatmasının ne suçu var hem bunu ben istemedimki.siz rüyama yorum getiremiyosanız ben anlamam diye cvp yazabilirdiniz.ben günlerdir sizden cvp bekliyorum.koca bir hayal kırıklığı oldu cvbınız boşuna zaman kaybı

İnanın kimseye ile tartışacak zamanımız yok. Doğruyu anlamamakta neden ısrar ediyorsunuz?

Neden size “ben anlamam” diye cevap yazayım ki.

Siz bildiğiniz yolda devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir