Rüyada Beyaz Gömlek Görmek

Rüyada beyaz gömlek görmek ne manaya gelir?

Rüyamda teyzemlerdeyim, bir valizim var, valizin başına gittim ve kıyafet seçiyorum. Valizimdeki kıyafetlerin hepsi çok düzgün ütülü, önce büyük bembeyaz bir gömlek giydim sonra Tansu abim uyardı bende valizimden başka bir beyaz gömlek çıkardım ve giydim giyerken kendi göğsümü gördüm çok düzgündü.

Daha sora beyaz bir şey katladım, çok düzgün bir şekilde koydum. Valize bakarken 2 tane büyük beyaz havlu gördüm, tertemizdi. Kendi evime geldim bir anda saçlarım çok uzun ama uçları çok inceymiş, kardeşimle kendi saçlarımı kestik böyle saçlarım çok gür, çok düzgün güzel oldu ben gülüyordum. Aynaya baktığımı hatırlar gibiyim . Annem geldi ve oda çok beğendi, ilginiz için teşekkür ederim.

Rüya unsurları : valiz, kıyafet seçmek, ütülü kıyafetler, kendi göğsünü, düzgün göğüsler, büyük havlu, beyaz havlu, çok uzun saçlar, saçlarını kesmek, gür saçlar, aynaya bakmak, saçını beğenmek. 07 Şubat 2010, 19:19.

Rüyada beyaz gömlek görmek neye yorulur?

Rüyanız 2 farklı açıdan ele alınabilir.

1. dış dünyada nasıl algılandığınızı işaret etmektedir. Rüyanız düzenli, tertipli bir şekilde algılandığınızı ifade etmektedir.

2. sizin dış görünümüz ile ilgili kaygılarınızı işaret edebilir. Beğenilmek, saygı duyulmak her insanın içinde olan doğal bir duygudur. Sizde bu fazla yoğunlaşmış ise rüyanızda yansıması olabilir. Rüyada beyaz gömlek görmek murada ermeye, iyi hallere ulaşmaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gömlek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir