Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Rüyada beyaz güvercin görmek neye delalet eder?

Rüyada beyaz güvercin görmekRüyamda bir odadayım,iki avucumun içinde bir beyaz güvercin var, iki elimi birleştirmeye kalktığımda güvercin küçülüyor, ben ise güvercine zarar gelmesin diye daha fazla birleştirmeye çalışmadım.

Ellerimi geri açtığımda beyaz güvercin büyüyüp eski haline geldi. Sonra güvercinin üzerinde uçuyor buldu kendimi, denizin üzerinde uçuyoruz. Kıyıya bakıyorum kıyı taraf yemyeşil cennet gibi bir yer, fakat biraz ilerledikten sonra bu cennet gibi yerde karanlık çok kötü görünüşlü bir ev görüyorum. Sonra güvercin sendeliyor uçarken, tam düşecek gibiyken uyanıyorum. Bu rüyanın tabiri ne demektir.

Rüyada beyaz güvercin görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada beyaz güvercin, beyaz güvercinler görmek en makbul rüyalar arasında olup, mutluluk verici, güzel haberler almak demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanızda güvercin üzerinde uçmanız bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin açık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Rüyada uçan rüya sahibi bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasvir ederler.

“Rüyada Beyaz Güvercin Görmek” için 3 yanıt

Rüyada beyaz güvercin uçuran birini görmek
Rüyamda tanıdığım ve 1 aydan fazla konuştuğum bir kızın beyaz güvercin uçurduğunu görüyorum, bende uçuruyorum, beyaz güvercini izliyoruz, sanırım güvercinler benim beslediğim güvercinler ya da hediye olarak veriyor bana, tam hatırlayamıyorum? nasıl yorumlanır, bu ne demektir acaba?

Gördüğünüz rüya hoş mesajlar vermekte, güzel şeyler olacağını göstermektedir.
Rüyada güvercin görmek, çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar.

Rüyada güvercin uçurmak, güvercin uçurduğunu görmek uyanık hayatınızda sahip olduğunuz, barış, özgürlük ve güzel duyguları çevrenize anlatmak istediğinizi gösterir. Rüyada güvercin uçuran birini görmek ise birinin size güzel duygu ve düşüncelerini iletmek istediğini işaret eder

Merhaba,
Rüyamda,bedenleri bembeyaz ancak baş üstünde siyah perçemleri olan 2 kuş gördüm. Biri önce koltuga kondu ve ayağımı gagaladı. Ben de ayağımla onu uzaklaştırdım. Bir de baktım ikincisi de gelmiş. Eşmiş bunlar. Diğeri ne yapıyorsa o da onu yapıyor ve birbirlerini korumaktan yılmıyorlar. Onlar beni gagalıyor ben onları uzaklaştırıyorum derken..Parmağımda bir acıyla uyandım. Güzele yorumlayacağım ancak niye rahatsız edip durdurular beni anlayamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir