Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Horoz Görmek

Rüyada beyaz horoz nedir?

Merhabalar sayın yorumcu. Öncelikle halinizi hatırınızı sormak isterim. Bu gece rüyamda anneannemle beraber dışarıdaydık. Anneannem, tanıdık marketin sahibinden bir horoz istedi. O kişi horozların başında bulunan kişiye talimat verdi ve horozların başında bulunan kişi anneanneme çok büyük bir beyaz horoz verdi, anneannemde bana verdi.

Daha sonra bir telefoncuya girdik, beğendiğim bir telefona horozu veya kendi telefonumu önerdim, anneannem “horoz olmaz, verirsen kendi telefonunu ver” dedi. Rüyamı yorumlarsanız minnettar olurum teşekkür eder iyi günler dilerim. Gönderen Metin. 18 Eylül 2012, 00:50

Rüyada beyaz horoz görmek tabiri

Metin  merhaba, rüyanız çok değerli olup, bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. İnanın her gün gelen yüzlerce rüyadan % 95 i, eski sevgiliyi görmek ve ilişki görmek hakkında olunca insan üzülüyor. Bu bence gerçek halimizin bir aynası. Adam evli rüyasında eski sevgiliyi görüyor, kadın evli eski sevdiğini görüyor, kız çocuğu henüz 13 yaşında eski sevgilisini görmekte. Allah sonumuzu hayır etsin diyorum.

Rüyanıza gelince, bana göre gerçek yaşamda biraz fazla alçakgönüllü, mütevazi olduğunuzu, biraz daha kendine güvenli davranmanız, biraz daha kendinizi beğenmeniz, kendinizle barışık olmanız ( böbürlenmeye, büyüklük taslamaya kaçmadan ) gerektiğini simgelemektedir.

Normalde rüyada horoz görmek böbürlenmeye ve kendini beğenmişliğe işaret eder. Ancak burada horoz anneanneniz tarafından size neredeyse zorla verilmektedir. Siz hala aşırı mütevaziliğe devam etmek istiyorsunuz. Anneanneniz size haykırıyor: “bırak bu fazla alçak gönüllü olmayı”. Onu dinleyin. Rüyanın ana unsurları; anneanne, market sahibi, horoz, büyük horoz, telefoncu, telefon mağazası.

“Rüyada Beyaz Horoz Görmek” için bir yanıt

Rüyamda gavs hazretlerine gidiyoruz kapıyı çalıyoruz kapı kendiliğinden açılıyor içeri giriyoruz, bakıyoruz yatağında uzanıyor, biraz konuştuktan sonra bir horozu var bana saldırıyor, bende bir bıçakla korkutuyorum horozu, sonra uyanıyorum anlamı nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir