Rüyada Beyaz Işık Görmek

Rüyada beyaz ışık görmek neye işaret eder?

Arkadaşlar ben 12 yaşındayım ve rüyamın içinde rüya gördüm. Rüyamda yatağıma gidip uyuyorum ve rüyamın içindeki rüyada rüya görüyorum. Neyse rüyamda uyuyorum ve rüyamın içinde ki rüyada yatağımdan yavaşça kalkıyorum ve sağ bacağımın üstünde bir beyaz kuş güvercine benziyordu.

Pek anlamadım ama neyse sonra güvercin salona doğru uçuyor ve bende ona bakmaya gittim ama o beyaz güvercine benzeyen o beyaz kuş salonumun yukarısındaki beyaz ışık saçan saçan el büyüklüğünde delikten çıktı ve rüya bitti gerçekten evime gelseniz o deliğin yerini gösteririm ve arkadaşımda bu rüyayı görmüş aynısını yorumlarını beklerim. Dilara.

Rüyada beyaz ışık görmek neye yorumlanır?

Rüya içinde rüya görmek en değerli rüya çeşidi olup, bu rüyalar hemen çıkar. Rüyada güvercin görmek çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar. Beyaz güvercin gelmesi Güzel haberler alınacağını gösterir

Rüyada beyaz ışık görmek tertemiz, aydınlık günlere işaret eder. Rüyayı gören kişi ticaret erbabı ise veya sanayi sektöründe çalışıyorsa işinin ehli bir kişi olacağına, ufak girişimler ile büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına ve yeni iş yerleri kuracağına rivayet eder.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir