Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Işık Görmek

Rüyada beyaz ışık görmek neye işaret eder?

Arkadaşlar ben 12 yaşındayım ve rüyamın içinde rüya gördüm. Rüyamda yatağıma gidip uyuyorum ve rüyamın içindeki rüyada rüya görüyorum. Neyse rüyamda uyuyorum ve rüyamın içinde ki rüyada yatağımdan yavaşça kalkıyorum ve sağ bacağımın üstünde bir beyaz kuş güvercine benziyordu.

Pek anlamadım ama neyse sonra güvercin salona doğru uçuyor ve bende ona bakmaya gittim ama o beyaz güvercine benzeyen o beyaz kuş salonumun yukarısındaki beyaz ışık saçan saçan el büyüklüğünde delikten çıktı ve rüya bitti gerçekten evime gelseniz o deliğin yerini gösteririm ve arkadaşımda bu rüyayı görmüş aynısını yorumlarını beklerim. Dilara.

Rüyada beyaz ışık görmek neye yorumlanır?

Rüya içinde rüya görmek en değerli rüya çeşidi olup, bu rüyalar hemen çıkar. Rüyada güvercin görmek çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar. Beyaz güvercin gelmesi Güzel haberler alınacağını gösterir

Rüyada beyaz ışık görmek tertemiz, aydınlık günlere işaret eder. Rüyayı gören kişi ticaret erbabı ise veya sanayi sektöründe çalışıyorsa işinin ehli bir kişi olacağına, ufak girişimler ile büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına ve yeni iş yerleri kuracağına rivayet eder.

“Rüyada Beyaz Işık Görmek” için 3 yanıt

Rüyada bilmediğin mezarlık görmek
Ben rüyamda bilmediğim mezarlık yanında mezarlığa baktığımda beyaz ışık gördüm. Bana bilgi verir misiniz, rüyada mezarlıkta ışık görmek nasıl tabir edilir?

Rüyada mezardan çıkmak
Ben ablamı mezardan çıkarken gördüm, elbisesi ve mezar taşı tam hatırlayamasam da unutmayacağım bir ayrıntı, yani elbise ve mezar taşı beyaz renkti? hayırlı sabahlar.

Erkek arkadaşım var. Onunla çok sıkıntı çekiyoruz, gerçek hayatta imkansız gibi ilişkimiz. Her Namazda Allaha dua ederim. Onunla ilgili gerçek hayatta. Bir aksam ayrıldık ve cok Ağlıyordum sabah namaza kalktım namazımı kıldım ve ağlayarak dua ettim yalandır Rabbim. Allahım bana bir işaret gönder ben dayanamıyorum artık ne yapacağımı bilmiyorum falan diye dua ettim ve yatağa geçtim yattım. Sonra uyudum. Rüya aynen şu şekildeydi.
Ben bir yerdeyim her yerden gözüme ışık vuruyor, bembeyaz her yer ben gözümü açamıyorum. Bir ses geliyor ama göremiyorum kendisini. “Masadaki kağıdı oku, Onu sana Allah yazdı” dedi, gittim masadaki kağıda aldım ve su yazıyordu. “Sabret ! Senin için çok güzel planım var. Sabret ve dua et. Sabrın sonu selamettir . Ağlama.” Bu yazıyordu ve o rüya orada bitti. Ne tek kelime eksik ne tek kelime fazla. Lütfen yorumlar misiniz ne yapmam gerekiyor ? Erkek arkadaşım için dua mi etmem lazım ? Ne yapmalıyım?
20, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, mutsuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir