Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Kağıda Yazılmış Mektup Görmek

Rüyada beyaz kağıda yazılmış mektup görmek neye işarettir?

Rüyada beyaz kağıda yazılmış mektup görmekGünaydın, iyi haftalar diliyorum. Ben anlam aradım ama toparlayamadım yine, yorumunuza ihtiyacım var. Evdeyken aileden birileri, kimler hatırımda değil, bana bir beyaz kağıda yazılmış mektupla, hediyelerin üzerine iliştirilen türden ikiye katlanmış not getiriyorlar, oda beyaz. Notu elime aldım, mektubu almadım istemedim almayı Üzülüyorum, çünkü bu kağıtta evlenme teklifi ve istemeye geleceklerini belirtir bir yazı var, mektupta da bu nota dair yazılar olduğunu biliyorum ondan istemiyorum okumayı.

Benim sevdiğim biri var ve ben onu bekliyorum. İhtimal bile olamaz başkası, istemeye bile gelmesinler şeklinde üzgün haldeyim. İşin ilginç kısmı, beni istemeye gelecek olan kişi: Gerçekte bir kaç ay birlikte çalıştık çok saygılı, çok mütevazı, efendi kardeş bildiğim birisi bu. Dört yıl oldu görüşmedik.
Adı Muhammed. İsim anlamının güzelliği ile benim üzülmem arası bağ kuramadım. Ne dersiniz? İyi çalışmalar diliyorum.

Rüyamla ilgili ilave etmek istediğim; Biz (gerçekte sevdiğimle) geleceğimize dair biraz sohbet içinde konuşmuştuk. Ona göre önümüzdeki yaz dönemi ikimiz adına planları, ancak bana hayatımızdaki belirsizlikler, yerine oturmamış işlerimiz yüzünden karamsar bakıyorum sanırım. Huzursuzum. Desert’in rüyası.

Rüyanın ana unsurları : beyaz kağıt, not kağıdı, mektup almak, evlenme teklifi, saygılı biri, mütevazı birisi, Muhammed

Rüyada beyaz kağıda yazılmış mektup görmek neye yorumlanır?

Desert Merhaba. Gördüğünüz rüya çok önemli mesajlar vermektedir.

1. Siz rüyanızda hediyeleri üzerinde evlilik teklifi yazan bir not ve bir mektup almışınız. Notu okudunuz: evlilik teklifi, ancak mektubu okumadınız, sadece kanaate vardınız, evlilik teklifi konusunda bir şey olduğunu düşünüyorsunuz. Bence rüyanızın en önemli mesajı kesin bilgiye sahip olmadan karar vermeyin. Mektupta belki bir iş teklifi, belki bir ortaklık teklifi ya da sizin için çok önemli olabilecek bir şey yazılı olabilir. Aynı şeyi gerçek hayatınıza uyarlayarak tam emin olmadığınız bir durumda kesin karar vermemeniz gerektiğini simgelemektedir.

2. Muhammed ismi, düşünmek gerek, neden herhangi biri değilde, 4 yıldan beri görüşmediğiniz eski iş arkadaşınız Muhammed. Bence eski iş arkadaşınız burada bir simgedir ve rüyanın işaret ettiği ana konu Muhammed isminin anlamıdır. Bildiğiniz gibi bu isim, yüce peygamberimizin ismi olup, Güzel huylu kimse demektir. Bence rüyanızın anlamını burada arayıp, güzel huylu kişi noktasına odaklanın. Bence bu hakkınızda hayırlı gelişmeleri simgelemektedir.

“Rüyada Beyaz Kağıda Yazılmış Mektup Görmek” için bir yanıt

ben bir konuda kafam karıştığı için arkadaşlarımı istiareye yatırdım ama ilk gece ikisi de bir şey göremediğini söyledi.fakat ikinci gece biri beyaz kağıda koyu siyahla yazı yazdığını görmüş ve uyandığında aklında yazının koyuluğu kalmış ayrıca kağıt ilgi çekici şekilde beyaz değildi dedi..ne anlama geliyor acaba?7 yıl süren bir ilişkim vardı ve ayrıldık ama hislerim devam edip edemeyeceğimiz hakkında bilgi veremiyor artık bana.bunu yorumlar mısınız lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir