Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Kağıt Görmek

Rüyada beyaz kağıt görmek ne demektir?

Merhaba, bugün sabah 4.45 saatlerinde hacet namazı kılıp yattım ve rüyamda bir aynaya bakıyordum, derken arkamda bir erkek belirdi, ben Azrail.a.s olduğunu düşünüp zannederek korktum ve dua etmeye başladım, “la ilahe illallah” diyerek.

Adamın başı önüne eğikti, kafasında siyah bir kapşon vardı, sanki pelerin giymiş gibi yavaş yavaş kafasını yukarı kaldırınca yüzünü gördüm, yüzü gülmüyordu ama öfkelide değildi, bana bakıp beyaz bir kağıt uzattı, kağıdın üstünde bir şey yazmıyordu ve o sırada korkuyla uyandım, lütfen rüyamı yorumlar mısınız? kağıtta bir yazı yoktu, boştu bunun anlamı nedir?

Rüyada beyaz kağıt görmek tabiri

Nermin merhaba,

Rüyanız kesinlikle korkulacak bir anlam taşımamakta, çabalarınızın sonucu olarak amacınıza ulaşacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada beyaz kağıt görmek bekarlar için aşık olacağı biriyle karşılaşmaya, evliler için mutluluk dolu günlerin olduğu bir yaşam dönemine girmeye, diğerleri için aydınlık haberlere işaret eder. Bakınız rüyada kağıt görmek sayfası.

“Rüyada Beyaz Kağıt Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda beyaz bir kagıt üzerinde esmaül husna’yi gördüm ve bir kaç isim daha 99’dan fazla gördüm ve bir tanesini okudum Subhanallah yazıyordu. Sonra o kağıdı alıp muskamın içine koymayı düşündüm ve rüyamın gerisi yok.

Ben rüyamda plotonilk aşkımdan küçük kese kağıdından yapılmış bir zarf alıyordum. Zarfın içinde yine küçük bir beyaz kağıt vardı ve içinde numarası, mail adresi,facebooku sayfası yazıyormuş. Numarasının yazılı olduğu taraf kalp içine alınmış ve bana bu zarfı verince bu numaraya mesaj at diyor. Ben korkuyorum acaba benle dalga mı geçiyor diye arkadaşıma anlatmadan mesaj atmak istemiyorum. Bu rüya ne anlama geliyor şimdi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir