Rüyada Beyaz Kartal Görmek

Rüyada beyaz kartal ne demektir?

Yanimda iki kardesim gokyuzune bakiyoruz. Havai fisege benzer bir şey goruyorum ve kardeslerime soyluyorum. Sonra devasal beyaz bir kartal görüyorum. Biraz daha dikkatli baktigimda onun beyazlar içinde bir adam olduğunu ve uctugunu goruyorum. Daha dikkatli bakiyorum ve gozlerini goruyorum, oda bana donup “bakma” diyor.

Ben kendimi alamiyorum ve bakmaya devam ediyorum. Oda “bakma” diyor ve elini gokten bana uzatip iki parmagi ile gozlerimi kapatiyor. Sonra arkasinda ona benzeyen hepsi beyazlar içinde kadin ve erkek gorunumlu birseyler ucuyorlar. Cok değişik hem kartal hem insan gibi gorunuyorlar. Hepsi muhtesem gorunuyorlar.

Uyanmis oluyoruz ve kardeslerime rüyami anlatiyorum ve onlarda benimle aynı rüyayı gorduklerini soyluyorlar. Sasiriyoruz ve bu konuşma esnasinda gozlerimi kapatiyorum ve gokyuzunu goruyorum. Cok guzel, bulutlar, yildizlar, masmavi bir gokyuzu. Gozlerimi aciyorum ve sasiriyorum. Uyanigim aslinda ama gozlerimi kapattigimda bir rüyanın içinde oluyorum. Ayni seyi birkac kez yapiyorum. Bana bu rüyayı yorumlar misiniz lutfen? Cok guzeldi, çok etkilendim. Sevgilerimle, Ayten

Rüyada beyaz kartal görmek tabiri

Ayten merhaba, rüyanız gerçekten çok hoş, biz bu tür rüyalara Felsefi temelli gruplamada İlginç rüyalar diyoruz; havada uçmak, suda altında yüzmek, havada uçan insanlar görmek gibi hoş ve latif rüyalar. Lütfen rüya çeşitleri sayfasını inceleyiniz. İlginç Rüyalar – Güzel Rüyalar; Bunlar, havada uçmak ve suda yüzmek gibi hoş ve latif rüyalardan ibaret olup, daima sabahın beşi ile sekizi (05-08) arasında görülür. Vucut sıhhatte iken görüldükleri zaman tamamiyle hatırlanabilirler. bu rüyalar sık sık görülür ve vücutta faydalı bir surette tesir ederler.

Rüyanız, beyninizin iyileştirici fonksiyonu tarafından meydana getirilmiştir ve bir mesaj vermekten ziyade sizin kendinizi iyi hissetmenize yöneliktir. Rüyada kartal görmek asalet, gurur, şiddet, özgürlük, üstünlük, cesaret ve güçlü entelektüel yeteneği ifade eder. Aynı zamanda kendini yenileme ve maneviyat ile bağlantı temsil eder. Renginin beyaz olması bunların hayırlı olacağını gösterir.

Rüyanın ana unsurları: gökyüzüne bakmak, havai fişek, büyük kartal, uçan adam, havada birini, birilerinin uçtuğunu görmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kartal görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir