Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Koyunlar Görmek

Rüyada beyaz koyun görmek ne demektir?

Rüyamda beyaz koyunlar golden karsıya geciyor, beyaz mısır ufalanmıs cuvalın içinde goruyorum, hamile ablama biri saldırıyor ve ben ablamın önüne gecip onu engelliyorum. 26. 12. 2009 / 23:39 tarihinde gönderilmiş. 23 bayan, bekar ev kızı.

Rüyada beyaz koyunlar görmek neye yorulur?

Koyun görmek rüya tabirleri koyun rüya tabirleri adresinde bulunmaktadır. Rüyada beyaz koyun görmek sevimli, cana yakın yapınız sayesinde tüm çevreniz tarafından sevildiğinizi ifade eder

Ablanızı korumanız aynı zamanda yardımsever yönünüzü simgelemektedir. Rüyada mısır görmek işlerinizde durgunluğun bitmesi, hareketli ve kazançlı günlerin başlaması anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada koyun görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyaz Koyunlar Görmek” için bir yanıt

Az once rüyamda gece yatmışiz herkes uyuyor, ben uyuyamiyorum. Mutfaga gittim her yer pislik, orada bağırıp çağırıyorum. Oradan dışarı çıktım, kapinin önünde yabancılar bir komşuya gelmiş, onlarla beraber oturduk. Biraz altimizda kaçmış keçi surusu görüyoruz, onlari kovalamaya gidiyorum, birde koyun surusu var sahipli. Koyunlar ustume yuruyorlar, boynuzlari yamuk falan. Onlardan kaçıp tekrar evin önüne gelip oturdum, bir gürültü oluyor, havada iki tane uçak biri düşüyor biri alev almış ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir