Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Kürk Görmek

Rüyada beyaz kürk görmek nedir?

Rüyamda teyzemler misafirliğe gelecekmiş, pazarda karşılaştık, üzerinde beyaz kürklü bir hırka var, hırka hakkında bayağı konuşuyoruz, sonra evde bir kalabalık, 6 tane içli köfte getirmişler, analı kızlı yapılacakmış.

Sonra ben kayın validem ve eniştem ölecekmişiz, bir saati varmış ama onu bekliyoruz, sonra beni kara korkutucu nefesimi kesen bir kara bulut kaplıyor, ona rağmen hizmet ediyorum, sonra dağılıyor, sonra eşime ne olursa ol namaza başla başlangıcı bile çok kötü diyorum kayın validem geliyor öle anlatılmaz sakın diyor duruyorum ve düşünüyorum abdest alıp secdeye durayım diyorum tam o esnada rüyada uyanıyorum şakamı yapılmış filmmiymiş ne sona eşim ve hiç tanımadığım bir kadınla yüksek bir yerde bir şeyler içiyorduk.

Rüyada beyaz kürk görmek yorumu

Rüyada beyaz kürk görmek şu anda geçim sıkıntısı çektiğinizi ancak namusunuzla çalışıp, gayret gösterdiğinizde bu sıkıntıların sona ereceğini, aydınlık günlerin geleceğini simgeler.

Rüyada kürk giymek, kürk almak, kürk giydiğini, kürk aldığını görmek gerçek yaşamınızda ezilmişlik duyguları yaşadığınızı, zenginlik ve güç özlemlerinizi simgeler.

Rüyasında hırka giymek, hırka örmek, hırka satın almak gören kişinin rahata ereceği, helal para kazanıp, yeni mal mülk edineceğine işaret edilir.

“Rüyada Beyaz Kürk Görmek” için 2 yanıt

Beyaz takım giymek
Merhabalar şu an calismiyorum. Yaş 33. Bekarım. Rüyamda üstümde beyaz takim elbise vardı. (Gömleği, ceketi, pantolonu hepsi beyaz idi. ) Kravat yoktu. Ayağımda ise kırmızı bir ayakkabı vardı. ޞimdiden teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın. Sağlıcakla kalın.

Mehmet merhaba, rüyanızda beyaz elbise, beyaz gömlek, beyaz pantolon giymeniz aydınlık, mutluluk ve güzelliğe kavuşacağınızı simgelerken ayağınızdaki kırmızı ayakkabı ise bu güzelliklere kavuşmak için adımlarınızı dikkatli atmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir