Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada beyaz kuş görmek neye çıkar?

41 yaşında, bekar çalışan bayanım, sevdiğim kişi 3 yıl sonra benden ayrıldı, ayrılalı 6 ay oldu, onunla birlikte tün hayallerim ümitlerim bitti.

Rüyamda annem ve ablamla deniz kenarı bir yerdeyiz. Ada gibi ama tam emin değilim. Sonra hafif bir deprem oluyor, korkuyorum, anneme “gel yukarı” yani “denizden uzaklaşalım” diyorum. O sırada denize bakıyorum. Deniz depremden dolayı bir taraftan çekiliyor başka taraftan geliyor. Yani denizin üstünde muazzam bir desen var. Masmavi turkuaz renginde berrak ve denizin üstünde bir sürü beyaz kuş var, hiç korkmuyorum, aksine gördüğüm en güzel manzara. Uyandığım halde hala etkisi sürüyor keşke orda olsam diyorum.

Rüyada beyaz kuş görmek tabiri

Fatma selam, rüyada deniz kenarında olmanız bir iç muhasebe yaşadığınızı yaptığınız hataları sorguladığını, aklınız ve mantığınız arasında bir denge kurmaya çalıştığınızı anlatmaktadır. Siz oradayken meydana gelen hafif deprem bu hesaplaşmadan sonra yaşamınızda bazı küçük değişiklikler olacağını anlatmaktadır çünkü rüyada deprem görmek gerçek yaşamda bazı şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Deprem sonucu denizin çekilip başka yerden gelmesi bu değişimi temsil etmektedir.

Rüyanın asıl mesajı denizin üzerindeki sürü halindeki beyaz kuşlar olup; Rüyada beyaz kuş görmek hayırlı haberler ve bu haberden sonra gelecek aydınlık günlere yorumlanır. En güzel rüyalardan olup ayrıca görülen kuşun cinsini de göz önünde tutmak gerekir. Bu konuda ayrıntılı bilgi rüyada kuş görmek sayfasında okunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir