Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Kuş Tüyü Görmek

Rüyada beyaz kuş tüyü görmek ne demektir?

Merhabalar, ismim Aleks 23 yaşındayım, birkaç gün önce gördüğüm rüyanın anlamını araştırırken sizin web sitenize denk geldim. Sitenizde okumuş olduğum açıklama bana yeterli gelmedi. Sitenizde alt kısma yazmış olduğunuz nota dayanarak samimiyetinize güvenerek rüyamı anlatmak istedim. Tam olarak olup biteni hatırlamıyorum ama doğal ortamda yani geniş çimlik alanda bir ağaç vardı. Ve ağaçta yaprak yerine beyaz kuş tüyü vardı. Tüy büyük boyuttaydi kıyaslayacak olursak martı tüyüne benziyordu.

O kadar çok vardı ki ağaçta dal görmedim. Hepsi yukarıya doğru dimdik çıkıyordu sanki. Ama uyandığımda sıkıntılı ya da mutsuz değildim. Aksine gayet huzurlu bir rüyaydı ve uyandığımda etkisi devam ediyordu. Acaba ne anlama geliyor ? Bana yardımcı olabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler emeklerinize saglık.

Rüyada beyaz kuş tüyü yorumu

Alex merhaba, rüyanız gerçekten çok hoş ve en ilginç tarafı rüyanın ana unsurları mükemmel derecede bir biri ile çok uyumlu olup başarılı olmak ve ilerlemeyi temsil etmektedir. Tüylerin beyaz olması anlamı daha da güçlendirmektedir. Rüyada kuş tüyü görmek sosyal statü, sofistike ve prestij işaret eder, kuş tüyünün beyaz olması aydınlık bir geleceği temsil eder. Rüyada ağaç görmek İşinde ilerlemek, başarılı olmak manasını taşır, ağaçlar sırtını sağlam yere yaslayacağın anlamına gelmektedir. Başarı ve mutluluklar dilerim. Rüyanın unsurları: doğal ortam, ağaç, kuş tüyü, martı tüyü.

“Rüyada Beyaz Kuş Tüyü Görmek” için 7 yanıt

merhabalar
rüyamda elimi ağzıma götürüyorum ve dişimin üzerinden beyaz küçük bir kuş tüyü çıkarıyorum

Rüyada beyaz muhabbet kuşu görmek
Rüyamda şu an evimde bulunan beyaz muhabbet kuşumu görüyorum. Bir takım olaylardan sonra kendimi içi güneş ışığı dolu bir evde kalabalık bir yemek sofrasında buluyorum. Karşımda bu kuşun kafesi duruyor ancak içindeki kuşun yeşil bir papağana dönüşme aşamasında olduğunu görüyorum. Ki kafes artık küçük gelmeye başlamış ve kuş sanki bir acı ve sıkıntı karışımı bir şey çekiyormuş gibi geliyor. Etinizin genleşip büyüdüğünü farz edin o tarz bir sıkıntı. Ancak evdeki herkes bunu normal görüyor ve herkesin güler yüzlü olduğunu hatırlıyorum. Bense kuş için biraz üzülüyorum. 33, Kadın, Evli, Çalışıyor, Sabrı tükenmiş, gergin ve mutsuz.

Celebec selam,
Rüyanız gerçek hayatınızda daha fazla inisiyatif almanız, daha atak olmanız gerektiğini, o zaman gerçek huzur ve mutluğu bulacağınızı temsil etmektedir.

Merhaba,

rüyamda evimin giriş kapının önünü süpürüyordum, her yerde dökülen yapraklar vardı, onları bir kenara süpürürken uzun beyaz/gri renginde bir kuş tüyü buldum, elime aldım ıslanmış idi. yanıma aldım eve götürüp temizlemek için.

Merhaba rüyamin yorumunu gerçekten çok merak ediyorum, gökten aynı kar yağar gibi beyaz büyük ihtimal kuş tüyü yağıyordu, kar yağmasına çok benziyordu ve baya çok yağıyordu ve çok nizami kare kare yan yana yağıyolardı, lütfen yorumlar misiniz?

Rüyamda tahta bir merdivenin üzerinde arkadaşımla birlikte oturuyorduk. Karsimizda kocaman bembeyaz bir bulut var ve buluttan kar yagmaya basliyor. Daha sonra arkadasim yanimdan gidiyor ve ben bulutu izlemeye basliyorum, kar taneleri bana dogru yaklastikca kocamann beyaz tüylere donusuyor ve uzerime tüy olarak yagiyor. Ne anlama geliyor acaba?

İyi günler rüyamı sizinle paylaşmak istiyorum ben ölen babaanemi rüyalarımda çok görüyorum ve yine gördüm babaanem otururken burnunun ucunu beyaz bir kuş tüyü konuyor annemlerde babaanemin fotoğrafını çekiyor babaanenem birşey diyor ne dediğini hatırlamıyorum yok yok ben gelmem diyorum ama şakalaşıyoruz gülerek söylüyorum oda gülerek bir şeyker diyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir