Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Leke Görmek

Rüyada beyaz leke neye işarettir?

Rüyamda motosikletimle giderken, trafik polisi beni çeviriyor. Benden ehliyet ve ruhsatımı istiyor. Daha sonra hepsini kontrol edip beni bırakıyor.

Birden kendimi yeğenimin yanında buluyorum. Kendisi havacı yüzbaşıdır. Bir kutlama var ama ne olduğunu bilmiyorum. Derken önümüze bir pasta geliyor ve pasta bembeyaz. Sadece yeğenimle ben yiyoruz pastadan. Sonra yeğenim üzerine bir parça pasta döküyor. Üzerinde ki kıyafet simsiyah ve o pasta kıyafetinin üzerinde beyaz bir leke şeklinde kocaman olarak duruyordu.

İpuçları ehliyet, ehliyet ruhsat, havacı yüzbaşı, ruhsat, simsiyah kıyafet, trafik polisi

Rüyada beyaz leke görmek tabiri

Rüyada motosiklet kullanmak, kaçmak, uzaklaşmak manası taşır. Motosiklet sürmek aynı zamanda içinde bulunduğunuz ortamdan kaçıp kurtulmaya veya kimi sorumluluklarınızdan kaçmaya çalıştığınızı da ifade eder. Rüyada trafik polisi görmek, günlük hayatta bir tutum değişikliğini gösterir. Rüyanın derin analizi ise bu değişimin sonunda bazı yeni şeyler öğrenip bilmediği konularda kendini geliştireceğine, acemi olduğun bazı olaylarda tecrübe kazanacağına, böylece hayatta daha donanımlı hale gelip, hayattaki sorunlarla daha kolay baş edeceğine işaret eder. Rüyada trafik polisi çevirmesi, trafik kontrolü görmek yaptığınız kimi davranışlarınız nedeniyle çevrenize yanlış izlenimler verdiğinizi işaret eder.

Rüyada leke görmek tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar yaşamak anlamına gelir. Ancak lekenin beyaz olması olayın çok önemli olmadığını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir