Kategoriler
Renkler

Rüyada beyaz örtü görmek

Rüyada beyaz örtü görmek ne demektir

Rüyamda üstüme bir beyaz örtü örtüyorlar, ben örtenlere diyorum ki “durun örtmeden ben abdest alıyım da öyle örtün”, sonra abdestimi alıyorum ve örtüyü örtüyorlar. Örtüyü kafam açıkta kalacak şekilde boynuma kadar örtüyorlar ama bu sırada ben ölmemişim yaşıyorum yani.

Sonra ağzımla göğsüm arasında içi süt dolu bir kabı tutmaya çalışıyorum. Taşırken birazcık ağzıma süt dökülüyor ve ben o ağzıma dökülen sütleri içiyorum. Sonra kalkıyorum o örtünün altıdan şehre gidiyorum. Gittiğim şehirde çatışmalar yaşanıyor, birileri basmış şehri ve benim elimde helva var. Küçük bir erkek çocuğu üstümüze doğru geliyor bizi öldürmek için. Çocuk yanımıza gelince aç olduğunu söylüyor elimdeki helvayı çocuğa veriyorum karnını doyurması için. Çocuk helvayı yiyince bize zarar vermekten vazgeçiyor. Rüyam burada bitiyor teşekkürler.

21 yaşında bekar öğrenci bayanım, ruh halim karmaşık

Rüyada beyaz örtü görmek neye yorulur

Batı kültürlerinde rüyalar insanın ruh halini yansımasıdır şeklinde açıklanmaktadır ve sizin rüyanız bu tanıma uyuyor. Genel bir şey söylemek gerekirse rüyanız şu anda umutlarının azaldığı, kendini kimi konularda yetersiz hissettiğin, iç huzuru aradığın bir yaşam dönemi geçirdiğini ifade etmektedir. Geleceğe yönelik bir mesaj verdiği söylenemez.

Aşağıda rüyanızda geçen unsurlar hakkında kısa bilgiler vereceğim.

Rüyada beyaz örtü görmek hakkınızda kötü şeyler düşünenlerin size zarar veremeyeceğini, sizden saklanan kimi şeylerin açığa çıkacağını ifade eder.

Rüyanızda öldüğünüzü görmeniz, gerçek yaşamınızda dengelerin alt üst olduğunu, yaşamınızdaki öncelikleri karıştığınızı, hedeflerinize ulaşmak için gerekli enerjinizi kaybettiğinizi, bu hedeflere ulaşmanın mümkün olmadığını düşünmeye başladığınızı işaret eder. Oradaki beyaz örtü ve ölmediğini görmüş olmanız yukarıdaki sıkıntıları kendi gücünüzle aşacağınızı göstermektedir.

Rüyanızda süt içmek, temel olarak iç mutluluk ve iç beslenme anlamına gelir. Aynı zamanda, aile bağları ve ilişkileri hakkında güzel gelişmeleri temsil eder. Ancak bunlardan daha derin mana, sütü soğuk,  ılık veya sıcak olarak nasıl içtiğiniz ve ne sütü içtiğiniz ile daha yakından ilgilidir ve bu nedenle ilgili rüya yorumu incelenmelidir.

Rüyada birilerinin çatıştığını görmeniz, sizin dışınızdaki kişilerden kaynaklanan ve size yansıyan dedikodu, iftirayı işaret eder.

Rüyada helva vermek, uyanık hayatta içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumun sana erip huzura kavuşmayı ve elde edeceğiniz huzur ve mutluluğu etrafınızla paylaşacağınızı simgeler.

“Rüyada beyaz örtü görmek” için 2 yanıt

Ruyada abim benim öldüğümü görmüş üstüme de beyaz bir örtü örtülmüş kalabalıkmış abim çok öfkeli olup kimin yaptığını öğrenmeye çalışıyormuş babamda varmış ağlayarak uyanmış

Gönderdiğiniz rüya aslında abinize ait “rüyada kız kardeşinin öldüğünü, üzerine beyaz örtü örtüldüğünü görmek” olarak özetlenecek bir rüyadır ve ağabeyinizin gerçek yaşamında bir yalnızlık duygusu içinde olduğunu ve sevdiklerinize özlemlerini simgeler. Örtünün beyaz olması hayırlı gelişmelere işarettir.
Not: rüyaları rüya gönder sayfasından gönderin, hakkınızda bilgi verin. Örneğin bu rüya için abinizle ayrı mısınız? Aranızda hasret var mı? bunlar önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir