Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Otobüs Görmek

Rüyada beyaz otobüs görmek ne demektir?

Merhabalar, ben istihareye yattım ve rüyamda odamın penceresinden bakarken beyaz bir otobüs gördüm, içeri girdiğimde aynaya baktım üstümde kırmızı bir kazak vardı, odadan dışarı çıktım, sokakta beyaz bir araba vardı ve gitti. Yardımcı olursanız yorumlarsanız sevinirim. Bu rüya haticeb tarafından gönderilmiş olup, tarafımdan buraya eklenmiştir.

Rüyada beyaz otobüs görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda elde etmeyi çok isteyip elde edemediğiniz bir şey ya da yerine getirmediğiniz bir başarıyı simgeler. Ancak umutsuzluğa kapılmadan çalışmaya, istemeye devam ederseniz geleceğin beyaz olduğu söylenebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyaz Otobüs Görmek” için 2 yanıt

benim arkadaşım rüyasında beni ve kuzenimi bir beyaz otobüsün içinde giderken görmüş. Anlamı nedir? Cevap verirseniz sevinirim..

babamla beraber topraklı bir tepedeyiz. bize ait arabadan 1 tanesini çalışmamasına rağmen el freni falan iyice kontrol ediyorum, sanki içinde birisi varmış gibi gözümüzün önünde çekip gidiyor, durduramıyoruz, arabanın rengi siyaha yakın bir renkti. hatta gözden kayboluncaya kadar bir tepeden bakıyoruz, sonra beyaz minibus olanına ben biniyorum, yine el firenini çekmem rağmen ve frenine basmama rağmen araba gitmeye devam ediyordu ve önüne geçip durdurmaya çalışıyorduk ama durduramıyorum, babama sesleniyorum, durduruyoruz ama yinede minik minik hareket ediyor. sonrada uyandım .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir