Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Spor Araba Görmek

Rüyada beyaz spor araba görmek neye delalettir?

Rüyamda beyaz spor araba çalıp, kullandım, ince yapılı hızlı sürdüm, polise iz bırakmadım kimse anlamadı çaldığımı. Ne olduysa polis beni kovalamaya başladı, arabadan indim, koştum, az sonra polisten kurtuldum, ama koşarken tren yolunda eziliyordum, iyi suikastçı idim rüyamda. Bu enteresan rüya neyi anlatmak istiyor? şehmuz, 18 Şubat 2012

İpuçları : beyaz araba, spor araba, araba çaldığını, araba kullanmak, hızlı araba sürmek, polisten kaçmak, polis kovalaması, tren yolu, suikastçi, arabadan inmek.

Rüyada beyaz spor araba görmek yorumu

Hakkınızda biraz daha bilgi verseydiniz daha net yorum yapılabilirdi. Sanırım erkek, genç yaşlarda bir kardeşimizsiniz. Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda kendinize tehlikeli hedefler belirlediğinizi, sakıncalı maceralara atılma özleminiz olduğunu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyaz Spor Araba Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda esim benden habersiz beyaz cok guzel bir araba almis kaca aldigini soruyorum bana 58.000 oldugunu soyluyor bende cok kiziyorum nasil odemeyi dusunuyorsun zaten borcumuz var diyorum.

Ruyamda bizim sokaktaydim beyaz mavi isiklari olan bir araba gordum karsidan geliyordu onde sevgilimin kuzeni arabayi kullaniyordu sevgilimde tam onun arkasinda oturuyordu yanima yaklastikca yavasladi ve sevgilim gozlerime anlamli bakti ve hizla yanimdan gectiler yorumlarsaniz sevinirim saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir