Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada beyaz tavşan neye çıkar?

Merhabalar, dün gece rüyamda iki tane beyaz orta büyüklükte tavşanım olduğunu, bunlara kendi evimizin bahçesinde yaymakta olduğumu gördüm. Tavşanları kedilerden korumaya çalışırken birden köpek geliyor ve tavşanımın bir tanesini ısırıp kaçıyor. Köpeğin dişini geçirdiği yerden kan geliyor ve tavşanda olduğu yerde yığılıyor. Bunu görünce ben ağlamaya başlıyorum, eve giriyorum (rüyamdaki ev kendi evim değil), bir sürü davetli misafirimiz var, ben sürekli ağlıyorum, ama bağırarak değil, insanlar pek oralı olmuyorlar.

Sonra bir tiyatro sahnesi görüyorum yarışma programında bir kaç ünlü çıkıyor, tek tek tiyatro yapıyorlar. Bende onları izliyorum. Tekrar evdeyim, boydan uzun bir süs dolabının arkasında porselen çay fincanının kırıklarını görüyorum, çok küçük parçalar halinde,  onları topluyorum yanımda da bir hizmetkar var.

Bu rüyamın yorumu sizce nedir, sıklıkla tavşan görüyorum ve hepte kedi tarafından yaralanıyorlar. Tavşanlarım vardı gerçekte de onlardan etkilenmiş olabilir miyim, başka yerdeler artık çünkü. Saygılar, Serap.

Rüyada beyaz tavşan görmek yorumu

Serap merhaba, önce bir bilgi vermek istiyorum. Sık sık rüyalarında tavşan görmen, senin de yazdığın gibi tavşanlardan ayrı kalmanın üzüntüsünü yansıtabilir ya da güçlü bir mesaj verip, şanslı ve başarılı olacağın bir döneme girdiğimi işaret edip bunu iyi değerlendirmen gerektiğini temsil edebilir.

Rüyada tavşanlar şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Rüyada beyaz tavşan görmek ise aşk hayatınızda bağlılık, sadakati ifade eder.
Başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek uyanık hayatınızda hayatın kimi yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tavşan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada tiyatro sahnesi görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında bazı gerçekleri aradığını ve cevabını çok merak ettiği bir konuyu hallederek büyük bir manevi huzura kavuşacağına delalet eder. Rüyada ünlü birini görmek Yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

“Rüyada Beyaz Tavşan Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda çok yakın çocukluk arkadasımla birlikte mahallemdeyim, bir yokuş var oraya çıkıyoruz, benim üstümde toz pembe kabarık bir elbise, onda da aynı renk ama düz etekli bir elbise var. Yolun kenarında otların, çimlerin üstünde 10-15 tane bembeyaz ve büyük tavşan var. Bir tanesini sevmek için elime alıyorum, gerçekte de olduğu gibi korkuyorum biraz alırken sonra tavşan elimdeyken elimi sıkıyor baya zar zor bırakıyorum tavşanı yerine. 19 yaş,bekar,öğrenci

Dilara merhaba, görmüş olduğun rüya çocukluk yıllarına, o yılların kaygısız günlerine özlem duyduğunu anlatırken aynı zamanda sevdiğine sadık, şanslı bir insan olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir