Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Rüyada beyaz tavuk ne demektir?

Rüyada beyaz tavuk görmekMerhaba, Birkaç hafta önce işimden ayrılıp yeni bir işe başladım. Eski iş yerimle ilişiğimi kestikten sonra bir rüya gördüm. Rüyamda ayrıldığım iş yerim bana veda hediyesi olarak beyaz iri bir tavuk veriyor. Tavuk beyaz ama üstünde buz mavisi (çok açık bir mavi) tüyleri de var. Tavuğu kucağıma alıp yeni iş yerimin olduğu memleketime dönüyorum. (yeni işim gerçekten de memleketimde) Tavuğun kanatlarını açıp bakıyorum. Kanatları çok güzel bir işleme gibi. Tavuk pırıl pırıl parlıyor, kanatları da motifli.

Çok şaşırıyorum, bu özel cins bir tavuk herhalde diyorum. Tavuğu evimizin bahçesindeki diğer tavukların yanına koyuyorum (Bu arada gerçek hayatta da tavuklarımız var) Diğer tavuklar ona zarar vermesin diye onu gözetliyorum çünkü çok özel ve güzel bir tavuk.

Bu arada kümesin yanından tertemiz berrak bir su akmaya başlıyor bir arktan (bahçe sulama suyu gibi) Suyun içinde 2 tane ekmek akarak geliyor. ben de onları tavuklarıma vermek için sudan alıyordum. Bir anlamı varsa yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. 22. 05. 2012 / 19:41 tarihinde gönderilmiş

Rüyada beyaz tavuk görmek yorumu

Merhaba, bu harika rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum.

Gördüğünüz rüya eski iş yerinizde, eski işinizde kimi öz güven, kendine güvenmek konusunda sıkıntılar yaşadığınızı ve belkide bu yüzden o işten ayrıldığınızı ifade ederken bir süre sıkıntılı günler geçireceğinize fakat sabırlı davranarak bu sıkıntılardan kurtulup rahatlayacağına, hayal dahi edemediğiniz bolluk ve berekete kavuşup çok mutlu olacağınıza işaret etmektedir.

“Rüyada Beyaz Tavuk Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bahçeli bir evim varmış, bahçedeyim, beyaz bir tavuk ve tavuğun arkasında beyaz civcivler vardı, onlara yem veriyordum ve seviyordum, bu ne demek acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir