Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Uçak Görmek

Rüyada beyaz uçak neye işarettir?

Rüyamda ilk önce beyaz bir uçağın içinde kuzenimin gelmesini bekliyorum, gelince beyaz uçak kalkacak ve Kıbrıs’a doğru yol alacağız. Sonra o geliyor ve uçak hareket ediyor, balkon gibi bir yere çıkıyorum uçak gemi gibi denize yakın gidiyor. Masmavi deniz, denizin icinde balıklar. Balıklar bana görünüp daha sonra ölüyorlar. sonra ucak gemiye donusuyor ve kuzenım kaybolup arkadaslarim geliyor yuzuyoruz, denizin içinde ama deniz geminin golgesyle karalasmisti bana aciklarmisnz cok merak ettım

Rüyada beyaz uçak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız, günlük yaşamınızda sıkıldığınızı, mekan değişikliği, tatil ve eğlenceye gereksinim duyduğunuzu ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyaz Uçak Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda büyük bir alandaydım böyle bir köy gibi. Uçak var küçük bir uçak şöförü bayan ve orada bir kişi var şikayet ediyor, “ben bir hafta burada durup calışacam” diye ve uçağın içindeki kadında diyor ki “sen bir haftaya şikayet ediyorsun ben tam bir yıl burada durucam” diyor, sonra biz annem kuzenim ve ben uçağa gidiyoruz biniyoruz, orada kadınla konuşuyoruz, kadın “bu uçağı bana akrabam bedava verdi, normalde 90.000” diyor, biz şaşırıyoruz, sonra uçak sürekli bir ileri bir geri gidiyor sallanıyor. Kadın “çok zor, 1 yıl burada olucam, ailem çocuklarım uzaktalar, özledim” diyor ve ben uçak havalanır korkusu ile aşağıya iniyorum ama annemler orada kalıyorlar. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Serra merhaba,
Rüyada geçen olaylar ve konular birbiri ile tutarsız görünmektedir, bu durum sizin gerçek hayatınızda bir şeyler yapmak istediğini ancak ne yapacağına, nasıl yapacağına emin olmadığınızı göstermektedir.

evet gerçekten yorumunuz doğru yapmak istediğim şeyler var ama emin değilim tesekkür ederim yorumladığınız için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir