Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Uçaklar Görmek

Rüyada beyaz uçaklar ne demektir?

Ben yirmi sekiz yaşındayım ve bekarım ama rüyamda kendimi kırk yaşlarında evli ve biri kız biri oğlan iki çocuk annesi olarak görüyorum. İki katlı çok güzel ferah bir evimiz var. çatıya çıkıyorum. gökyüzü masmavi, bir sürü minik minik beyaz uçak var. hepsinin arkasında ateş var.

Ben çatıdan inecekken orada az bir alev oluşuyor. hemen aşağıya iniyorum. Eşim olacak kişiye birazdan gelirler çocukları hazırlayıp gidelim , artık bu evden ayrılma zamanımız geldi diyorum. toparlanıp çıkıyoruz. zeynep_su.

Rüyada beyaz uçaklar görmek tabiri

zeynep_su selam. Gördüğünüz rüya olağanüstü güzel unsurlar içeren ve bir o kadarda uyarıcı mesajlar veren değerli bir rüyadır.

Rüyanız yaşamınızda çok güzel gelişmelerin olacağı bir döneme girdiğinizi, her şeyin çok güzel olacağını ( aile yaşamı, çocuklar, ferah ev, masmavi gökyüzü ve en önemlisi BEYAZ UÇAKLAR ) işaret ederken, bu güzelliklere gölge düşürebilecek davranışlardan kaçınmanızı, fırsatları iyi değerlendirmenizi tavsiye etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyaz Uçaklar Görmek” için 2 yanıt

Yakınının uçağının düştüğünü görmek
23 yaşındayım, evliyim, beden öğretmeniyim ama görevimi yapmıyorum şimdi. Şuan hamileyim ve bebeğimin hasta olma ihtimali var, taşıyıcı hastalık var ailede. Rüyada bahsedeceğim Afra dayımın kızı ve şuan cezaevinde. Ruya gördüm o kadar korktum da uyandım. Üçüncü kez oldu, rüyamda uçağın düştüğünü görüyorum, mesela normalde düşse baya patlar, çok uzaga düşmüyordu, geçen gece rüyamda yine uçağın düştüğünü gördüm, ablamla hamile olanla koştuk, içindekilere yardım etmek için. İçinde dayımın karısıyla kızı vardı (tesettürlü namazında insanlar), yengemin başında kan vardı, kuzenimin alnına parmakla sürülmüştü, başını tuttum “yenge iyi misin” dedim yengem Afra’ya döndü “bak iyi ki abdestliymişiz, başımıza ne gelecekmiş” dedi, çok net hatırlıyorum. Afra da “olsun sen yanımdasın” dedi yengeme. Çok ürkerek uyandım sabah ezanlarına gözümü actım.

Dilara selam, hamilelik bir kadının yaşamında çok farklı ve önemli bir dönemdir ve anne adayı bu dönemde yoğun duygusal dalgalanmalar yaşar. Lütfen hamile rüya tabiri sayfasında Hamilelik konusunda ilginç bilgiler bölümünü okuyunuz. Bir uçağın düştüğünü görmek reel hayatta gerçekleşmesi hemen hemen imkansız hedefler peşinde koşmanın sizin çöküşüne sebep olabileceğini işaret edebilir. Bu hedefler sizin çöküşüne neden olmasa bile önemli bir zaman kaybı ve para kaybına sebep olacaktır manası taşır. Bakınız rüyada uçak görmek sayfası.
Sonuç olarak gördüğünüz rüya büyük hayallere kapılmadan Allah’tan her şeyin hayırlısını dilemek gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir