Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Yılanlar

Rüyada beyaz yılanlar neye işarettir?

Rüyamda beyaz yılanlar gördüm ama öldüremedim büyük küçük beyaz yılanları öldürecekken kuvvetim yetmiyordu. Bunun yorumunu yaparsanız sevinirim. Ben 58 yaşındayım bayanım ev hanımıyım evliyim. Rüya unsurları Büyük yilan, küçük yilanlar, yılan öldürmek, yılan öldürdüğünü görmek. 07. 02. 2010 / 19:28 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada beyaz yılanlar görmek neye yorulur?

Rüyanız size yapılmak istenen bir iyiliği, yardımı veya faydası dokunacak bir şeyi reddettiğinizi işaret etmektedir. Çünkü Dünya üzerinde pek çok kültürde beyaz yılan bereket, iyileşme sembolü olarak kabul görür.

Soğukluğuna karşılık her şeyin temeli olan toprağa tam teması neticesinde topraktan aldığı gücü insanlığa şifa olarak verdiğine inanılır. Siz şifa işareti olan beyaz yılanları öldürmeye çalışmışınız. Ancak rüyanızda beyaz yılanları öldürememiş olmanız sizin için hala bir açık kapı kaldığını ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyaz Yılanlar” için 4 yanıt

benim ruyamda evin icinde yuva yapmis bir beyaz yılan gordum, yilan geldi benim bacagimin ustune yatti, sonra kucuk odaya gitti, bizim evde misafir bir bayan vardi onu disariya atti, ne anlama gelir acaba

Rüyada beyaz yılan ısırması neye işarettir
Rüyamda evde beyaz bir yılan görmüştüm. Yılanı öldürmeye çalışırken yılan elimi ısırmıştı. Bu rüya ne anlama geliyor?

Evde yılan, yılanı evde görmek hayalperest ya da kavga içgüdülerini işaret eder. İster hayalperest, isterse kavga içgüdüsü hangisi olursa olsun her an evde bir tartışma yaşanmasına yol açabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı işaret eder.
Yılan öldürmek Yaşam, gizli enerji ya da güçtür, rüyada yılan öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler.
Yılan ısırması sinirli olma halini, cinsel dürtüleri ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterir.
Hakkınızda hiç bir bilgi olmadığı için sağlıklı yorum yapamıyoruz. Bu bilgiler ışığında mesajı siz bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir